“(Windows 10’s October 2020 Update (20H2” حدودا در ۲۰ اکتبر سال ۲۰۲۰ منتشر شده است. طبق معمول همیشه ماکروسافت در یک زمان به روز رسانی تعداد کمی از رایانه های شخصی را به آرامی انجام می دهد، به کاربران سیستم عامل ویندوز اجازه می دهد تا نصب این به روز رسانی را انجام دهند و نحوه کار آن را بر روی رایانه های شخصی خود بررسی کنند. در این مقاله نصب به روزرسانی اکتبر ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ را آموزش داده ایم.

مرتبط : ویژگی های جدید به‌روزرسانی نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰

اگر برای به روز رسانی ویندوز خود عجله ندارید، توصیه می کنیم صبر کنید تا Windows Update به طور خودکار این به روزرسانی را برای رایانه شما پیشنهاد دهد. این پیشنهاد تضمین می کند که این به روزرسانی قبل از اینکه آن را دریافت کنید، تا حد ممکن پایدار شده است. در این لینک لیست رسمی ماکروسافت از مشکلات شناخته شده فعلی این به روز رسانی ارائه شده است.

مرتبط : مشکلات رایج در بروزرسانی می ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ و راه حل هایی برای رفع آن

نحوه دریافت به روزرسانی از بخش Windows Update

طبق گفته ماکروسافت از تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰، این به روزرسانی در قسمت Windows Update برای برخی از دستگاه ها ظاهر می شود.

برای یافتن این به روز رسانی، به Settings > Update & Security > Windows Update بروید. روی “Check for Updates” کلیک کنید.

اگر این به روزرسانی برای سیستم شما در دسترس باشد، پیامی را با این مضمون مشاهده خواهید کرد و می توانید روی گزینه “Download and install” کلیک کنید تا فرآیند نصب آغاز شود. ویندوز به روزرسانی موجود را بارگیری می کند. وقتی بارگیری این به روز رسانی کامل شد، ویندوز به شما اطلاع می دهد و می توانید زمانی دلخواه برای اتمام فرآیند نصب به روز رسانی و راه اندازی مجدد سیستم خود انتخاب کنید.

اگر در این قسمت گزینه به روزرسانی را مشاهده نمی کنید، احتمالا لازم است که مدت زمانی منتظر بمانید – ویندوز “حالت محافظتی” را در دستگاه هایی که مشکلات سازگاری دارند، اعمال می کند تا قبل از رفع مشکلات سازگاری، این دستگاه ها به روزرسانی مربوطه را نصب نکنند.

به روزرسانی اکتبر 2020 ویندوز 10

نحوه نصب اجباری به روز رسانی اکتبر ۲۰۲۰

ماکروسافت به شما توصیه می کند که منتظر بمانید تا Windows Update به روزرسانی را در رایانه شما نشان دهد. اگر در این قسمت از سیستم خود، به روزرسانی را مشاهده نمی کنید، ممکن است رایانه شما دارای مشکلات سازگاری باشد که باید قبل از نصب این به روزرسانی رفع شود.

اما اگر می خواهید با توجه به این شرایط باز هم به روزرسانی مربوطه را نصب کنید، راه حلی برای انجام این کار وجود دارد.

هشدار: ما نیز به انجام این کار توصیه نمی کنیم، زیرا در این شرایط شما از بخشی از مراحل آزمایشی صرف نظر می کنید. در این حالت ممکن است سیستم شما با باگ یا مشکلات دیگری روبرو شود.

برای رد شدن و عبور از روند عرضه تدریجی ماکروسافت، به صفحه بارگیری Microsoft Windows 10 مراجعه کنید. برای بارگیری Update Assistant  و اجرای فایل EXE بارگیری شده، روی ” Download Now ” کلیک کنید.

پیامی برای شما ارسال می شود که به شما می گوید کدام نسخه از ویندوز ۱۰ روی سیستم شما اجرا می شود. این پیام به شما می گوید که آخرین نسخه ویندوز ۱۰، نسخه ۲۰۰۹ است که همین به روزرسانی اکتبر ۲۰۲۰ می باشد.

برای ادامه روند به روزرسانی، روی “Update Now” کلیک کنید تا فرایند نصب آغاز شود. این حالت ممکن است همه موارد محافظتی Windows Update که از به روز رسانی زود هنگام سیستم جلوگیری به عمل می آورد را از بین ببرد. این به روزرسانی را بارگیری می کند و در نهایت از شما خواسته می شود تا رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید.

به روزرسانی اکتبر 2020 ویندوز 10

اگر با مشکلی مواجه شدید، می توانید از قسمت Settings > Update & Security > Recovery به نسخه قدیمی ویندوز ۱۰ خود باز گردید. با این حال باید این کار را در ده روز اول پس از نصب به روزرسانی انجام دهید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید