فیس بوک Messenger و Instagram DM (دایرکت اینستاگرام) را با یکدیگر ادغام کرده است. این بدان معنی است که هر یک از کاربران فیس بوک می توانند از طریق دایرکت اینستاگرام به شما پیام بدهند. اگر ترجیح شما این است که پروفایل های فیس بوک و اینستاگرام خود را از یکدیگر جدا نگه دارید، این مورد ممکن است شما را آزرده خاطر کند. خوشبختانه برنامه اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا لینک بین پیام های فیس بوک و دایرکت اینستاگرام را قطع کنید.

برنامه Instagram را در تلفن اندرویدی یا گوشی آیفون خود باز کنید. با ضربه زدن روی تصویر نمایشی که در گوشه پایین سمت راست برنامه وجود دارد، به برگه پروفایل خود بروید.

روی دکمه منوی همبرگری که در گوشه بالا سمت راست وجود دارد، ضربه بزنید. در منوی کناری، گزینه “Settings” را انتخاب نمایید.

به مسیر Privacy > Messages بروید.

در اینجا چند روش برای تعیین کردن افرادی که قادر به ارسال پیام از فیس بوک به حساب اینستاگرام شما هستند، موجود می باشید.

برای جلوگیری از اینکه دوستان فیس بوکی شما یا هر کسی که قبلا درMessenger  با آنها چت کرده اید، از طریق اینستاگرام با شما در تماس باشند، روی تنظیمات دوم موجود در لیست ضربه بزنید.

گزینه پیش فرض “Chats”، منجر می شود تا دریافت پیام از هر یک از دوستان یا آشنایان فیس بوکی شما منجر به شلوغی صندوق ورودی اینستاگرام شما شود. اگر می خواهید دوستان فیس بوکی خود را به طور کامل مسدود کنید، گزینه “Don’t Receive Requests” را علامت بزنید. با انتخاب “Message Requests” پیام دوستان فیس بوکی شما به لیست درخواست دایرکت اینستاگرام شما ارسال می شود.

ارسال پیام برای کاربران فیس بوک

دوستان دوستان شما در فیس بوک می توانند از طریقMessenger  در اینستاگرام با شما در تماس باشند. برای پایان دادن به ارتباط با دوستان وستان خود، به صفحه “Message Controls” برگردید و به صفحه “Friends of Friends on Facebook” بروید.

ارسال پیام برای کاربران فیس بوک

برای غیر فعال کردن این ویژگی، گزینه “Don’t Receive Requests” را انتخاب کنید.

ارسال پیام برای کاربران فیس بوک

در اخر تنظیم “Others on Facebook” به شما این امکان را می دهد تا قابلیت ارسال پیام افراد غریبه را ازFacebook Messenger  غیر فعال کنید.

ارسال پیام برای کاربران فیس بوک

شایان ذکر است که کاربران Facebook Messenger تنها در صورت انتخاب گزینه ادغام ارسال پیام از فیس بوک به اینستاگرام، می توانند به صندوق اینباکس اینستاگرام شما پیام ارسال کنند. اگر می خواهید ویژگی های جدید پیام رسانی را امتحان کنید و اجازه ندهید که پروفایل هایMessenger  در اینستاگرام شما را آزار دهند، این کنترل پیام ها به درد شما می خورد. متأسفانه هیچ گزینه ای برای بازگشت به نسخه قدیمی دایرکت های اینستاگرام وجود ندارد.

به طور مشابه، حالا می توانید از طریق اینستاگرام به یک دوست فیس بوکی پیام دهید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید