ویندوز ۱۱ یک نوار وظیفه و منوی کاملاً جدید را معرفی کرد که یکی از بحث برانگیزترین تغییرات به‌روزرسانی بود. اکنون تغییر دیگری در نوار وظیفه وجود دارد: راهنمای ابزارهای شناور قدیمی یا Popup Tips (نکات بازشو).
مایکروسافت در حال آزمایش یک ویژگی نکات جدید با برخی از آزمایش‌کنندگان Windows Insiders است که با پیش‌نمایش Insider Build 25236 در Dev Channel شروع می‌شود. این شرکت گفت: “برای بهبود ارزش میانبرهای جستجو و کاهش اصطکاک در تجربه گسترده تر جستجوی ویندوز، ما در حال آزمایش راه های مختلفی هستیم تا نکاتی در مورد نحوه استفاده از جستجوی ویندوز از طریق نوار وظیفه ارائه دهیم.” در حال حاضر، فقط برای برخی از افراد در ایالات متحده ظاهر می شود که زبان سیستم آنها به انگلیسی تنظیم شده است.

Popup Tips در نوار وظیفه ویندوز 11

دامنه نکات ابزار محدود است، حداقل در حال حاضر. آنها فقط در بالای دکمه جستجو ظاهر می شوند و فقط ویژگی های جستجو را توضیح می دهند. می‌ تواند همین‌ طور بماند، اما همچنین می‌ تواند برای دکمه‌ ها یا مناطق دیگر در نوار وظیفه با به‌ روزر سانی‌ های آینده نمایش داده شود.

مایکروسافت در چند ماه گذشته به‌ روزرسانی‌ های دیگری را برای جستجو در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ ارائه کرده است، عمدتاً به این دلیل که این یک جریان درآمد آسان است – تبلیغات و سایر موارد درهم و برهم از Bing در حال حاضر در منوی جستجو وجود دارد. نکات ابزار می تواند افراد بیشتری را به استفاده از جستجو سوق دهد، که به این معنی است که افراد بیشتری تبلیغات Bing را مشاهده می کنند، که به معنای پول بیشتر برای مایکروسافت است. هنوز مشخص نیست که چه زمانی، یا اگر، این نکات برای همه در ویندوز ۱۱ ارائه شود.

سایر مقالات ما را در مجله کندل بخوانید

برای خرید محصولات دل کلیک کنید

کندل، عرضه کننده محصولات دل در ایران

برای اطلاع از قیمت لپ تاپ دل کلیک کنید

مانیتور دل | تبلت دل | لوازم جانبی دل

فروش و خدمات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید