Google Duo یکی از ساده ترین برنامه های چت تصویری است، اما این برنامه تنها محدود به تماس ویدئویی نمی باشد. با استفاده از این برنامه می توانید تماس صوتی برقرار کنید و کیفیت صدا بسیار بهتری در مقایسه با یک تماس معمولی تجربه کنید. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

مانند تماس های ویدئویی، ویژگی تماس صوتی در گوشی آیفون، تبلت آیپد، تلفن ها و تبلت های اندرویدی و رایانه ها از طریق مرورگر وب کار می کند. تنها نکته انتخاب “Voice” به جای “Video” در هنگام شروع تماس است. در اینجا در مورد هر یک از این سیستم عامل ها صحبت می کنیم.

با دستگاه های تلفن همراه شروع می کنیم. ابتدا برنامه Google Duo را در گوشی آیفون، تبلت آیپد یا گوشی اندرویدی خود باز کنید. اکنون، به سمت بالا پیمایش کرده و شخصی را برای تماس انتخاب نمایید.

Google Duo

در مرحله بعد، به جای تماس تصویری، دکمه کوچکتر “Voice Call” را انتخاب کنید.

حالا Google Duo در انتهای لیست مخاطبین تماس برقرار می کند. در تماس صوتی، یک صفحه آبی ساده با چند دکمه برای خاموش کردن میکروفون، خاتمه تماس و فعال کردن بلندگو مشاهده می نمایید.

Google Duo

این ویژگی تنها چیزی است که برای برنامه های تلفن همراه Google Duo وجود دارد. این فرآیند در رایانه ها از طریق مرورگر وب به صورت کاملاً مشابه صورت می گیرد.

مرتبط: نحوه استفاده از “گوگل دوو” برای برقراری تماس های ویدئویی در وب

ابتدا در مرورگری مانند Google Chrome، به سایت duo.google.com بروید. اگر تابحال از Duo در وب استفاده نکرده اید، راهنمای ما را برای راه اندازی این برنامه را مطالعه کنید.

در مرحله بعد، شخصی را برای تماس از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید.

Google Duo

دکمه “Voice Call” را انتخاب نمایید.

Google Duo

اگر مرورگر شما اجازه دسترسی به میکروفون را می دهد، روی دکمه “Allow” کلیک کنید.

Google Duo اکنون در انتهای لیست تماس برقرار می کند. در حین تماس، می توانید میکروفون خود را بی صدا کنید، وارد حالت تمام صفحه شوید و تنظیمات را با توجه به منابع ویدئویی و صوتی تغییر دهید.

Google Duo

اکنون می توانید با استفاده از هر دستگاهی به راحتی تماس صوتی برقرار کنید.

مرتبط: نحوه برقراری تماس صوتی Facetime

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید