یکی از راه های جلوگیری از ارسال تصادفی ایمیل در برنامه Gmail، این است که جیمیل خود را طوری تنظیم کنید تا قبل از ارسال ایمیل کادری را برای تأیید نهایی ارسال به شما نشان دهد. خوشبختانه برنامه اندروید Gmail این گزینه را ارائه می دهد. در این مقاله نحوه استفاده از این گزینه را به شما نشان خواهیم داد.

مرتبط: نحوه حذف و بازیابی ایمیل های حذف شده در Gmail

روش فعال کردن این ویژگی به این صورت است که شما گزینه مربوطه را در Gmail گوشی اندرویدی خود فعال می کنید. سپس، هنگامی که یک ایمیل جدید در برنامه جیمیل می نویسید و روی دکمه send  ضربه می زنید، کادری مشاهده می کنید که قبل از ارسال ایمیل، تأیید نهایی ارسال را از شما درخواست می کند.

متأسفانه، هم اکنون گزینه دریافت کادر تأیید ارسال ایمیل، فقط در برنامه Gmail گوشی های اندرویدی موجود است. در حال حاضر برنامه Gmail گوشی های آیفون و تبلت های آیپد این ویژگی را ارائه نمی کند.

جلوگیری از ارسال ایمیل های تصادفی در برنامه جیمیل

با راه اندازی برنامه Gmail در تلفن اندرویدی خود شروع کنید.

در برنامهGmail ، از گوشه بالا سمت چپ، روی منوی همبرگری (منوی شبیه سه خط افقی) ضربه بزنید.

برنامه Gmail

در این منو به سمت پایین پیمایش کنید. سپس روی گزینه “Settings” ضربه بزنید.

در صفحه “Settings”، روی “General Settings” ضربه بزنید.

برنامه Gmail

تا انتهای صفحه “General Settings” پیمایش کنید. سپس، در انتهای صفحه در بخش “Action Confirmations” ، گزینه “Confirm Before Sending” را فعال نمایید.

برنامه Gmail

از این پس هنگامی که روی دکمه ارسال ایمیل ها ضربه می زنید، جیمیل قبل از ارسال ایمیل شما، درخواست نهایی برای تایید ارسال را نمایش می دهد. برای تایید ارسال ایمیل خود، لازم است که در این پیام روی “OK”دکمه  ضربه بزنید.

برنامه Gmail

این ویژگی جذاب می تواند به شما در جلوگیری از ارسال تصادفی ایمیل های نیمه کاره و/یا سایر ایمیل هایی که هنوز آماده ارسال نشده اند، کمک کند.

مرتبط: بهترین روش اضافه کردن امضای الکترونیکی به Gmail

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید