محافظ‌های صفحه نمایش به جز جالب بودن و پنهان نگه داشتن صفحه نمایش شما اهداف دیگری ندارند. اگر Chromebook دارید، می‌توانید محافظ صفحه شخصی را با عکس‌ها و اطلاعات شخصی فعال کنید. هر دستگاه سیستم عامل کروم می‌تواند مانند نمایشگر هوشمند به نظر برسد.

مرتبط : چگونه قفل کروم بوک خود را با گوشی اندرویدی خود باز کنید

محافظ صفحه سیستم عامل کروم شبیه پس‌زمینه Chromecast یا Smart Display است و زمان، آب و هوا و موسیقی را نشان می‌دهد. تصاویر پس‌زمینه را می‌توان از حساب کاربری گوگل یا یک گالری هنری اصلاح کرد. گرچه به نظر می‌رسد صفحه نمایش هوشمند باشد، اما ویژگی دستیار Google را ندارد.

توجه: برای استفاده از ویژگی محافظ صفحه، دستگاه شما باید دارای سیستم عامل Chrome 88 یا جدیدتر باشد.

ابتدا ساعت موجود در Shelf را انتخاب کنید تا پانل تنظیمات سریع باز شود. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا منوی تنظیمات باز شود.

مرتبط : نحوه تشخیص نسخه اندروید موجود بر روی سیستم کروم بوک

محافظ صفحه شخصی

از تنظیمات، ” Personalization” را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.

روی « Screen Saver» در بخش « Personalization» کلیک کنید.

مرتبط : نحوه ادغام گوشی آیفون با سیستم ویندوز یا سیستم کروم بوک

محافظ صفحه شخصی

حلقه را به سمت “On” بکشید.

محافظ صفحه شخصی

اکنون چند گزینه شخصی‌سازی داریم. در بخش ” Background”، می‌توانید بین “Google Photos” یا “Art Gallery” یکی را انتخاب کنید.

هر کدام به شما چند آلبوم مختلف برای انتخاب می‌دهد. اگر “Google Photos” را انتخاب کنید‌، می‌توانید آلبوم‌های شخصی خود را انتخاب کنید.

پس از انتخاب پس زمینه، به بخش ” Weather” رفته و ” Fahrenheit” یا ” Celsius” را انتخاب کنید.

این تمام چیزهایی است که در آن وجود دارد. محافظ صفحه به طور خودکار با بیکار ماندن دستگاه شروع به کار می کند که با شارژ باتری حدود شش دقیقه یا وقتی به برق وصل هستید حدود هشت دقیقه طول می‌کشد.

محافظ صفحه شخصی

اگر می خواهید نمایشگر روشن بماند تا بتوانید از محافظ صفحه بیشتر لذت ببرید، منوی تنظیمات را باز کنید و به Device و بعد Power بروید. در اینجا، می‌توانید زمان فعال بودن هنگام شارژ یا باتری، “Keep Display on” را روشن نگه دارید.

محافظ صفحه شخصی

اکنون یک محافظ صفحه نمایش Smart-esque با برخی اطلاعات مفید و تصاویر پس زمینه شخصی دارید. این باعث می‌شود Chromebook شما از آن استفاده کند و ظاهری زیبا‌شتر داشته باشد.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید