در حالی که اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا از ۹ فونت مختلف در استوری های خود استفاده کنید، این قابلیت را برای سایر موارد ارائه نمی دهد و برای نوشتن کپشن های یک پست و کامنت ها و جزئیات پروفایل مجبور به استفاده از یک نوع فونت تکراری sans serif هستید. در این مقاله آموزش می دهیم که چگونه می توانید محدودیت های اینستاگرام را کنار بگذارید و در این فونت ها تنوع ایجاد کنید و تغییر فونت پروفایل و کپشن اینستاگرام را انجام دهید.

مرتبط : بهترین روش مشاهده استوری های اینستاگرام بر روی نقشه

فونت های سفارشی اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

تغییر فونت پروفایل و کپشن اینستاگرام

اینستاگرام از فونت Proxima Nova برای متن هایی با سایز فونت کوچک، مانند نظرات و کپشن ها، استفاده می کند. هیچ راهی برای تغییر این فونت وجود ندارد، اما تا حدی می توانید در آن تنوع ایجاد کنید.

در مورد حروف الفبا، علائم نگارشی، اسکریپت ها و ایموجی های مختلف، اینستاگرام از اکثر اسکریپت های Unicode نیز پشتیبانی می کند. در حالی که این موارد شامل مواردی مانند عملگرهای ریاضی (÷)، نمادهای یونانی که در فرمول های علمی استفاده می شوند (Ω) و حروف عبری (א‎) هستند، همچنین شامل برخی از سبک های اصلی حروف مثل یک اسکریپت دست نوشته (? ??????????? ??????)، یک سبک گوتیک (?????? ?????) و سبک حروف قرار گرفته در دایره های کوچک (ⓛⓔⓣⓣⓔⓡⓢ ⓘⓝ ⓒⓘⓡⓒⓛⓔⓢ) نیز می باشند. علائم مختلف می توانند ترکیب شوند تا فونت های مختلفی مانند فونت وارونه (ʇuoɟ uʍop ǝpısdn uɐ) و (ฬђคՇєשєг ץ๏ย ςคɭɭ Շђเร ) را ایجاد کنند.

بنابراین حالا که می دانید مدل فونت های اینستاگرام به چه صورت هستند، به بررسی چگونگی استفاده راحت از این فونت های جعلی در این برنامه می پردازیم.

مرتبط : نحوه پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام در گوشی آیفون و اندروید

نحوه اضافه کردن فونت های عجیب و نامتداول به کپشن ها و بیوهای اینستاگرام

در حالی که برخی از کاراکترهای Unicode با استفاده از صفحه کلید معمولی ایجاد می شوند، اگر می خواهید خلاقیت بیشتری در مقایسه با جایگزینی علامت + به جای حرف “t” انجام دهید، آسان ترین راه کپی و جایگذاری آن مورد از یک برنامه دیگر است.

در تلفن هوشمند خود به CoolFont.org مراجعه کرده و کپشن یا کامنت خود را وارد کنید. این سایت حدود ۱۰۰ گزینه متن متنوع از فونت های بامزه تا فونت هایی که خواندن آنها دشوار است را به شما ارائه می دهد. اگر می خواهید تزئینات بیشتری مانند قلب، ستاره و الگوهای تصادفی را به من خود اضافه کنید، روی دکمه “Decorate” ضربه بزنید.

تغییر فونت پروفایل و کپشن اینستاگرام

هنگامی که از ظاهر متن خود راضی بودید، آن را انتخاب کرده و روی “Copy” ضربه بزنید یا فقط روی دکمه “Copy” ضربه بزنید. سپس می توانید آن را در قسمت های متنی برنامه اینستاگرام جایگذاری کنید.

تغییر فونت پروفایل و کپشن اینستاگرام

این متن های قابل جایگذاری حتی با استوری های اینستاگرام نیز کار می کنند، اما احتمالاً این متن ها به خوبی گزینه های داخلی موجود در خود اینستاگرام نخواهند بود.

می توانید از همین روش برای افزودن فونت های سرگرم کننده به سایر سایت های رسانه های اجتماعی که از Unicode  پشتیبانی می کنند، مانند توییتر و فیس بوک، استفاده کنید. فقط دقت کنید که خواندن متن جایگذاری شده آسان باشد.

مرتبط : مشاهده اکانت های اینستاگرام که تا به حال ارتباطی با آنها نداشته‌اید

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید