گاهی اوقات تغییر نام یک چت گروهی در برنامه iMessage کار شما را راه نمی اندازد. اگر می خواهید یک چت گروهی را شاخص کنید، باید از یک عکس مشخص برای تصویر نمایه آن استفاده کنید. در اینجا نحوه تغییر عکس گروه در برنامه Messages آیپد و آیفون بیان شده است.

کاربران آیفون و آیپد که از نسخه iOS 14، iPadOS 14 و نسخه های بالاتر استفاده می کنند، به ویژگی های بیشتری برای سفارشی سازی چت ها و مکالمات گروهی دسترسی دارند. به جای مشاهده آیکون های کوچک برای هر یک از اعضای گروه، می توانید یک عکس گروهی سفارشی داشته باشید که به وسیله تصاویر نمایشی جداگانه احاطه شده است.

مرتبط : نحوه کمک iOS 14 برای گرفتن عکس بهتر در آیفون

برای تغییر عکس گروه ، ابتدا برنامه “Messages” را باز کنید، سپس به چت گروهی مورد نظر در برنامه iMessage بروید. در اینجا، روی آیکون های آواتار موجود در بالای مکالمه ضربه بزنید.

از فهرست باز شده، گزینه “Info” را انتخاب کنید.

اکنون نام اعضای این چت گروهی را مشاهده خواهید کرد. روی گزینه “Change Name and Photo” که در زیر نام ها قرار دارد، ضربه بزنید.

اگر از قبل نامی برای این گروه انتخاب نکرده اید، روی کادر نوشتاری ضربه بزنید تا یک نام برای این گروه وارد کنید.

اکنون هنگام انتخاب عکس گروه، چند گزینه پیش روی شما وجود دارد. می توانید با استفاده از دوربین، در همان لحظه یک عکس جدید بگیرید، می توانید از Camera Roll یکی از عکس هایی را که قبلا گرفته اید را وارد کنید، می توانید به جای عکس، یک ایموجی قرار دهید و یا از یک Memoji استفاده کنید.

برای افزودن عکس، دکمه “Photos” را انتخاب کنید.

برای افزودن تصویر مورد نظر، در پنجره باز شده جستجو کنید یا در بین تصاویر خود مرور نمایید. پس از انتخاب، روی عکس دلخواه ضربه بزنید.

از صفحه بعدی، عکس را حرکت داده و مقیاس بندی کنید تا در قالب دایره ای به طور مناسب قرار گیرد. پس از اینکه آماده قرار دادن تصویر بودید، روی دکمه “Choose” ضربه بزنید.

حالا می توانید پیش نمایش عکس را مشاهده کنید. با استفاده از گزینه های موجود در پایین صفحه، فیلتری را روی این عکس اعمال کنید.

بعد از اتمام کار، روی دکمه “Done” که در گوشه بالا سمت راست صفحه قرار دارد، ضربه بزنید.

اکنون تصویر به روز شده را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید به جای تصویر، از یک ایموجی استفاده کنید، روی دکمه Emoji ضربه بزنید.

تغییر عکس مکالمه گروهی

ایموجی دلخواه خود را انتخاب کنید. اگر نتوانستید کاراکتر مد نظر خود را پیدا کنید، می توانید از باکس Search Emoji برای جستجو ایموجی مورد نظر استفاده کنید.

تغییر عکس مکالمه گروهی

پس از انتخاب یک ایموجی، به برگه “Style” بروید تا رنگ پس زمینه را تغییر دهید.

تغییر عکس مکالمه گروهی

پس از انتخاب رنگ پس زمینه، روی دکمه “Done” ضربه بزنید.

تغییر عکس مکالمه گروهی

اکنون این ایموجی به عنوان عکس جدید گروهی نمایش داده می شود.

پس از سفارشی کردن نام و عکس گروه، روی دکمه “Done” ضربه بزنید تا تغییرات انجام شده ذخیره شود و به مکالمه گروهی برگردید. همچنین می توانید روی دکمه “X” ضربه بزنید تا عکس چت گروهی حذف شود.

تغییر عکس مکالمه گروهی

دیگر نمی خواهید از برنامه iMessage استفاده کنید؟ در این مقاله نحوه غیر فعال کردن و حذف برنامه iMessage از روی آیفون یا آیپد آورده شده است.

مرتبط : نحوه غیرفعال کردن اعلان های منشن در iMessage آیفون و آیپد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید