در توییتر، نام کاربری شما، هم به نوعی بیانگر شخصیت شماست و هم یک آدرس دیجیتالی­ است که به دیگران این امکان را می دهد تا پیام ها را به سرویس شما هدایت کنند. اگر می خواهید نام کاربری حساب توییتر خود را تغییر دهید، می توانید این تغییر نام کاربری را به راحتی در آیفون، آیپد، اندروید و یا از طریق وب سایت توییتر انجام دهید. در این مقاله نحوه تغییر نام کاربری توییتر بیان شده است.

نحوه تغییر نام کاربری حساب توییتر با استفاده از مرورگر وب

تغییر نام کاربری توییتر با استفاده از یک مرورگر وب در رایانه شخصی، مک، لینوکس یا کروم، فرآیند ساده ای است، اما گزینه مورد نظر برای انجام این کار در صفحه اول قرار ندارد. ابتدا با استفاده از هر مرورگر وبی، به حساب کاربری خود در Twitter.com وارد شوید. در نوار کناری وب سایت توییتر، روی دکمه بیضوی (سه نقطه در یک دایره) کلیک کنید تا گزینه های بیشتر نشان داده شوند.

در منوی ظاهر شده، گزینه “Settings and Privacy” را انتخاب کنید.

در قسمت Settings، روی “Account” کلیک کنید، سپس روی “Username” کلیک نمایید.

در صفحه “Change username”، روی قسمت متنی “Username” کلیک کنید و نام کاربری جدیدی را که می خواهید از آن استفاده کنید، تایپ نمایید. در حین تایپ نام کاربری جدید، توییتر به شما اطلاع می دهد که این نام کاربری قبلاً انتخاب شده است یا خیر. به تایپ نام کاربری جدید ادامه دهید تا جایی که توییتر منحصر به فرد بودن این نام کاربری را تایید کند. سپس روی گزینه “Save” کلیک کنید.

نام کاربری جدید شما اکنون ثبت شده است. این تغییر نام فوراً جایگزین نام قبلی می شود، اما اگر این نام جدید را در جای نام کاربری قبلی مشاهده نمی کنید، برای کسب راهنمایی در این مورد به بخش پایین این مقاله مراجعه کنید.

نحوه تغییر نام کاربری حساب توییتر در آیفون، آیپد و اندروید

در تلفن های هوشمند و تبلت های آیفون، آیپد و اندروید، روش تغییر نام کاربری توییتر شما دقیقا همانند روشی است که برای تغییر نام کاربری از طریق وب سایت Twitter.com در بالا بیان شده است. اسکرین شات هایی از صفحه برنامه توییتر آیفون را در اینجا نشان می دهیم، اما مراحل انجام این کار در سیستم اندروید و آیپد نیز با اندک تغییرات جزئی، به همین صورت است.

در ابتدا برنامه توییتر را در دستگاه خود باز کنید. در تلفن های هوشمند، روی عکس آواتار خود در گوشه بالا سمت چپ صفحه ضربه بزنید.

تغییر نام کاربری حساب توییتر

از نواری که در قسمت کناری ظاهر می شود، روی گزینه “Settings And Privacy” در تلفن های آیفون و اندروید ضربه بزنید.

در دستگاه آیپد، روی دکمه بیضوی (سه نقطه در یک دایره) در نوار کناری ضربه بزنید و گزینه “Settings And Privacy” را انتخاب کنید.

تغییر نام کاربری حساب توییتر

در بخش “Settings And Privacy”، به مسیر Account > Username بروید.

تغییر نام کاربری حساب توییتر

در صفحه “Update Username”، روی قسمت نوشتاری که عنوان آن “New” است، ضربه بزنید. اگر توییتر از شما درخواست تأیید تغییر نام کاربری را داشت، روی گزینه “Continue” ضربه بزنید. نام کاربری جدید را با استفاده از صفحه کلید روی صفحه، تایپ کنید و روی گزینه “Done” ضربه بزنید.

تغییر نام کاربری حساب توییتر

سپس از تنظیمات خارج شوید و به طور معمول از برنامه توییتر خود استفاده کنید.

اگر نام کاربری توییتر شما بلافاصله تغییر نکرد

بعد از اینکه نام کاربری خود را به روز کردید، ممکن است چند لحظه طول بکشد تا این تغییر نام از طریق سیستم توییتر که از ماشین های متعددی تشکیل شده است که در یک شبکه با هم کار می کنند، کاملاً ثبت شود. اگر دوستان توییتری شما بلافاصله این تغییر نام کاربری را مشاهده نکردند، احتمالا لازم است که این افراد برنامه های توییتر خود را دوباره راه اندازی کنند یا وب سایت توییتر را مجددا بارگیری کنند تا نام کاربری جدید شما برای آنها نمایش داده شود.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید