Home مقالات آموزشی آی او اس بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی برنامه های گوشی آیفون

بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی برنامه های گوشی آیفون

0
657
سیاست حفظ حریم خصوصی

به تازگی اپل برچسب های تقویتی جدیدی را برای حفظ حریم خصوصی کاربران در فروشگاه برنامه های آیفون (iPhone App Store) قرار داده است. با استفاده از این برچسب ها، سریعا متوجه می شوید که چگونه یک برنامه ای می تواند اطلاعات شما را ردیابی کند یا از داده های شخصی شما استفاده کند. در مقاله پیش رو نحوه مشاهده سیاست های حفظ حریم خصوصی برای برنامه هایی که از قبل در دستگاه خود نصب کرده اید را بررسی می کنیم.

در ابتدا App Store را در گوشی آیفون خود باز کنید. در App Store، روی تصویر پروفایل خود در گوشه بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید.

آیفون

در پروفایل خود، روی گزینه “Purchased” ضربه زده، سپس “My Purchases” را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، لیستی از هر برنامه ای که خریداری کرده اید یا در گوشی آیفون خود بارگیری کرده اید را مشاهده می نمایید. در این لیست پیمایش کنید و روی آیکون برنامه ای که می خواهید سیاست های حریم خصوصی آن را بررسی کنید، ضربه بزنید.

مرتبط: نحوه بررسی و تنظیم تمام موارد حریم خصوصی گوشی آیفون

بعد از ضربه زدن روی آیکون مورد نظر، به صفحه App Store آن برنامه خاص منتقل می شوید. به این صفحه بروید تا قسمت “App Privacy” را ببینید. در این قسمت، خلاصه ای از نحوه ردیابی شدن توسط برنامه یا استفاده از داده های خود را در بخش هایی مانند “Data Used to Track You” و “Data Linked to You” مشاهده خواهید کرد.

برای دیدن جزئیات بیشتر درباره برچسب های حریم خصوصی و مواردی که پوشش می دهند، روی “See Details” در کنار عنوان “App Privacy” ضربه بزنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی آیفون

در صفحه جزئیات App Privacy، اطلاعات کاملی در مورد اطلاعات برنامه و نحوه استفاده از برنامه دریافت می کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی آیفون

پس از پایان کار، دو بار روی دکمه “Back” ضربه بزنید تا به لیست برنامه های خریداری شده بازگردید. برای بررسی یک برنامه دیگر، روی آیکون آن برنامه ضربه بزنید و مراحل بالا را تکرار نمایید. اگر مخالف سیاست های حریم خصوصی این برنامه هستید، به راحتی می توانید این برنامه را از گوشی آیفون خود حذف کنید.

البته می توانید یک برنامه را در App Store جستجو کنید تا سیاست حفظ حریم خصوصی آن را مشاهده نمایید. با این حال، این نکته به شما این امکان را می دهد تا برنامه هایی را که بارگیری کرده اید را سریعا مرور کنید.

مرتبط: نحوه حذف یا بارگیری یک برنامه در گوشی آیفون و تبلت آیپد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here