بلندگوهای هوشمند Google Assistant و Nest (با نام Google Home )، تنها با استفاده از صدای شما، امکان افزودن موارد مختلف به لیست خرید را فراهم می کنند. اگر تمایلی به استفاده از لیست داخلی Google ندارید، می توانید دستگاه خود را به یک برنامه شخص ثالث متصل نمایید. در این مقاله نحوه انجام این کار توضیح داده شده است:

با استفاده از بلندگوی Assistant یا Nest و دادن یک فرمان صوتی مانند “Okay Google, add milk to my shopping list”، می توانید موارد مختلف را به لیست خرید خود اضافه نمایید. اگر یک بلندگو یا نمایشگر Google Nest در اختیار دارید، حتی نیازی به استفاده از گوشی تلفن همراه برای افرودن موارد مختلف به لیست خرید خود ندارید. اولین قدم برای استفاده بیشتر از این ویژگی، انتخاب یک لیست خرید متمایز است.

انتخاب یک اپلیکشن مناسب برای ایجاد لیست خرید در Google Home

برنامه Google Home را در دستگاه آیفون، آیپد یا اندروید خود باز کنید و روی نماد چرخ دنده “Settings” که در قسمت بالای صفحه قرار دارد، ضربه بزنید.

ایجاد لیست خرید در برنامه Google Home

به قسمت “Services” رفته و روی “Shopping List” ضربه بزنید.

ایجاد لیست خرید در برنامه Google Home

به بخش “Select your notes & lists provider” رفته تا چند برنامه مختلف را که از بین این ها می توانید برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید، مشاهده نمایید. برنامه ای را که مایل به استفاده از آن هستید را انتخاب کنید.

ایجاد لیست خرید در برنامه Google Home

پس از انتخاب برنامه مورد نظر، پیامی ظاهر می شود تا به شما اطلاع دهد که تمام یادداشت ها و لیست های ایجاد شده توسط Google Assistant، در برنامه انتخاب شده قابل مشاهده هستند. روی گزینه “Continue” ضربه بزنید.

ایجاد لیست خرید در برنامه Google Home

در این مرحله به صفحه ورود به برنامه انتخاب شده، هدایت می شوید. مراحل مشخص شده توسط برنامه انتخابی را به طور کامل دنبال کنید.

ایجاد لیست خرید در برنامه Google Home

برای اولین بار AnyList را تنظیم نمایید.

پس از اتمام مراحل ورود به سیستم، به صفحه “Notes & Lists” در برنامه Google Home بازگردانده می شوید. از الان به بعد هر زمان که جمله ای مانند “Okay Google, add milk to shopping list” را بیان کنید، Google Assistant این مورد را به برنامه ای که شما برای ثبت لیست خرید خود انتخاب کرده اید، اضافه می کند.

ایجاد لیست خرید در برنامه Google Home

در برنامه AnyList، از فرمان صوتی استفاده کنید.

آیا حتما باید از برنامه ای استفاده کنم که شامل ویژگی Notes (یادداشت نوسی) و Lists  (لیست کردن) است؟

فقط تعداد انگشت شماری از برنامه های یادداشت نویسی و لیست کردن وجود دارند که به خوبی با  Google Assistant ادغام می شوند. تفاوت عمده بین برنامه های ذکر شده در برنامه Google Home با سایر برنامه هایی که از Google Assistant پشتیبانی می کنند، در فرمان های آنها است.

برای برنامه های لیست شده در Google Home، تنها با گفتن جمله “Okay Google, add milk to shopping list” می توانید “شیر” را به لیست خرید خود بیافزایید. برنامه های که از یکپارچگی و ادغام کمتری برخوردارند، به فرمان های طولانی تری مانند “Okay Google, ask [APP NAME] to add milk to shopping list”، نیاز دارند.

همانطور که در بالا گفته شد، Google Assistant از یک لیست خرید اولیه برخوردار است. در صورتی که یک برنامه لیست خرید دیگر را انتخاب نکنید، از این لیست به طور پیش فرض استفاده می شود. میانبر لیست خرید Google فقط در برنامه Google Home در دستگاه های اندروید وجود دارد و در دستگاه های آیفون یا آیپد موجود نمی باشد.

میانبری به لیست خرید Google Assistant، در برنامه Google Home روی دستگاه های اندرویدی.

با این حال، دستورات “add to shopping list” داده شده به Google Assistant، روی همه دستگاه ها کار می کنند و خود این لیست از طریق هر مرورگر وبی در shoppinglist.google.com قابل دسترسی است.

لیست خرید داخلی Google Assistant.

اگر می خواهید از گزینه لیست خرید داخلی Google استفاده کنید، برنامه Google Home را در تلفن هوشمند خود باز کرده و روی نماد چرخ دنده “Settings” که در قسمت بالا قرار دارد، ضربه بزنید.

به پایین رفته تا بخش “Services” را مشاهده نمایید و سپس بر روی “Shopping List” ضربه بزنید.

به بخش “Select your notes & lists provider” بروید. بررسی کنید که حتما گزینه ” Do not sync with other services ” (روی دستگاه های آیفون و آیپد، نام این گزینه “Don’t Sync” است) انتخاب شده باشد.

اکنون هر زمان که جمله “Okay Google, add [BLANK] to shopping list” را بگویید، Google Assistant مورد گفته شده را به لیست خرید شما در shoppinglist.google.com اضافه می کند.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید