در هنگام تبدیل فایل ارائه پاورپوینت به Keynote، نرم افزار ارائه اپل همه کارها را برای شما انجام می دهد. اگرچه انجام همین عمل به صورت برعکس، نیاز به انجام چند مرحله اضافی دارد که ما در این مقاله شما را در این مورد راهنمایی می کنیم!

تبدیل فایل های ارائه Keynote به فایل پاورپینت

در ابتدا بر روی فایل ارائه Keynote ای که با استفاده از نرم افزار Keynote قصد تبدیل آن را دارید، دوبار کلیک کنید و سپس روی گزینه “File” در قسمت بالا سمت راست کلیک نمایید.

مرتبط : نحوه ایجاد یا حذف بیرون زدگی ابتدای پاراگراف در برنامه Microsoft PowerPoint

در منوی کشویی نشان داده شده، نشانگر ماوس را بر روی “Export To” قرار دهید. در زیر منویی ظاهر شده بر روی گزینه “PowerPoint” کلیک کنید.

اکنون در زبانه “PowerPoint” از پنجره “Export Your Presentation ” قرار گرفته اید. در اینجا چند گزینه، از جمله گزینه تنظیم مرز عبور برای باز کردن فایل ارائه، وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید. در صورتی که فایل ارائه شامل اطلاعات حساسی مانند نقشه راه شرکت می باشد، استفاده از این ویژگی خوب به نظر می رسد.

برای تغییر فایل پاورپوینت خود به “.pptx” یا “.ppt” روی منوی کشویی “”Format:  کلیک کنید و سپس بر روی “Next” کلیک نمایید.

تبدیل فایل Keynote به فایل پاورپینت

در مرحله بعد، به فایل ارائه خود یک نام دهید، مکانی را برای این ذخیره فایل انتخاب کنید و سپس روی گزینه “Export” کلیک کنید.

تبدیل فایل Keynote به فایل پاورپینت

فایل ارائه Keynote شما اکنون به یک فایل پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) تبدیل می شود. برای اطمینان از تبدیل درست فرمت فایل ارائه، این سند را در سیستم خود پیدا کنید و سپس بر روی آن کلیک راست نمایید. در منوی ظاهر شده بر روی گزینه “Get Info” کلیک کنید.

در بخش “General” (در کنار “Kind:”)، نوع فایل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که فرایند تبدیل این فایل با موفقیت انجام شده است.

تبدیل فایل Keynote به فایل پاورپینت

مرتبط : نحوه فشرده سازی تصاویر در پاورپوینت مایکروسافت

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید