Google Assistant ابزارهای متعددی را برای کمک به سازماندهی کارهای روزانه داراست. شما می توانید برای کارهای روزانه خود، یک چک لیست Google Assistant تعاملی برای صبح یا شب خود ایجاد کنید. این ویژگی برای کودکان فوق العاده مفید است و با نمایشگر و بلندگوهای هوشمند کار می کند.

چک لیست ها دارای ویژگی Family Bell هستند. Family Bell عادی، یک اعلامیه واحد در یک زمان خاص است. چک لیست ها با راهنمایی شما در عملیات های داخل لیست، کارایی خود را افزایش می دهند. در نمایشگرهای هوشمند، رابط کاربری خوبی خواهید داشت، اما اسپیکرها نیز می توانند از Family Bell بهره ببرند.

ایجاد یک چک لیست Google Assistant

برنامه Google Home را در آیپد، آیفون یا دستگاه اندروید خود باز کنید و روی نماد Profile در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

چک لیست Google Assistant

گزینه Assistant Settings را از منو انتخاب کنید.

چک لیست Google Assistant

اکنون لیستی طولانی از کارهایی را که می توانید با Google Assistant انجام دهید را مشاهده خواهید کرد. به پایین لیست بروید و Family Bell را انتخاب کنید.

به لیست Family Bell Step-by-Step بروید. برای Good Morning یا It’s Almost Bedtime گزینه ی Add را انتخاب کنید. می توانید تنظیمات زمانی آن را برای هر زمانی که می خواهید ویرایش کنید، اما تم، صبح یا شب خواهد بود.

چک لیست Google Assistant

د راینجا می توانید پیام اعلان مورد نظر را وارد کرده و زمان و روزهایی را که می خواهید خاموش باشد را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، نمایشگرها و بلندگوهای هوشمند را در جایی که می خواهید چک لیست پخش شود، انتخاب کنید و سپس روی Confirm ضربه بزنید.

چک لیست Google Assistant

در نهایت، مواردی که می خواهید اضافه کنید را در چک لیست ایجاد کنید. از دسته ها برای ترتیب مجدد لیست و نماد سطل زباله برای حذف موارد استفاده کنید. برای ایجاد مراحل بیشتر، روی Add A New Step ضربه بزنید.

چک لیست Google Assistant

هنگامی که از لیست ایجاد شده راضی بودید، روی Create New Bell ضربه بزنید.

هنگامی که چک لیست Family Bell فعال می شود، با پیام اعلان مواجه خواهید شد. اگر از نمایشگر هوشمند استفاده می کنید، می توانید با تیک زدن موارد، تکمیل آن ها را ثبت کنید. همچنین می توانید به صورت صوتی به Google Assistant موردی را که انجام داده اید ابلاغ کنید.

چک لیست Google Assistant

و این تمام کاری بود که باید انجام می دادید تا یک تجربه لذت بخش و مدیریت شده روزانه داشته باشید. این کار برای کودکان و نوجوانان آسان است و می توانند به خودی خود آن را فعال کنند. کمک روزمره Google Assistant را دست کم نگیرید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید