معمولا  باید طبق متنهای دریافتی WhatsApp کارهایی را دهیم. در این برنامه پیام‌هایی از قبیل خرید مواد غذایی منزل یا پیگیری همکارتان برای پروژه‌ها، دریافت می‌کنید. اما برای به روزرسانی لیست کارهای خود دیگر لازم نیست WhatsApp را ترک کنید. با Any.Do ، به سادگی پیام ارسال کنید.

مرتبط : آموزش ایمن کردن حساب WhatsApp

Any.Do یک ربات WhatsApp است که کارهای آینده شما را یادآوری می‌کند و به شما امکان می‌دهد کارهای جدیدی را مستقیماً از برنامه پیام رسانی اضافه کنید. البته این ویژگی فقط برای کاربرانی در دسترس است که در طرح حق بیمه ۲.۹۹ دلار در ماه اشتراک دارند.

برای فعال کردن سرویس WhatsApp، به برنامه وب Any.Do بروید. بعد، روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تا یک منوی کشویی نمایش داده شود.

“Integrations” را انتخاب کرده و سپس روی “Reminders WhatsApp” را کلیک کنید.

 

شماره تلفن متصل به WhatsApp خود را وارد کنید.

Any.Do برای شما یک پیامک احراز هویت ارسال می‌کند. برای تأیید اتصال، آن را وارد کنید.

To-Dos در WhatsApp

به این ترتیب در WhatsApp، بلافاصله متن تأیید را از ربات Any.Do دریافت خواهید کرد.

برای ایجاد یک تسک جدید در اکانت Any.Do خود در WhatsApp، تمام کاری که باید انجام دهید این است که ربات را پینگ کنید. به عنوان مثال، برنامه WhatsApp را در آفون یا اندروید یا وب خود باز کنید و سپس Get groceries را ارسال کنید. ربات به طور خودکار وظایف مربوط به متن را به عنوان یک لیست پیش فرض Any.Do شما ضمیمه می‌کند.

To-Dos در WhatsApp

ربات Any.Do همچنین با تشخیص صدا، تاریخ‌های مقرر را نیز درک می‌کند. بنابراین، به جای تایپ یک زمان خاص می‌توانید به آن بگویید که یک کار در هفته آینده یا فردا را به شما یادآوری کند.

To-Dos در WhatsApp

به همین ترتیب اگر می‌خواهید کاری را از متن ورودی اضافه کنید، لازم نیست که چیزی را تایپ کنید. فقط کافیست پیام ها را به چت Any.Do ارسال کنید تا آنها را به کارهای روزمره تبدیل کنید.

ربات Any.Do WhatsApp حتی می‌تواند زمان انجام یک کار را به شما اطلاع دهد. اما درصورت مشاهده این افزونه، از آنجا که ممکن است اعلان برنامه دیگری از قبل فعال شده باشد، گزینه خاموش کردن آن موجود است.

برای انجام این کار، به وب سایت Any.Do مراجعه کرده و سپس در منوی نماد چرخ دنده به Integrations  رفته و بعد   WhatsApp Reminders بروید، حالا روی دکمه “خاموش” کلیک کنید.

To-Dos در WhatsApp

همچنین در اینجا می‌توانید با انتخاب گزینه ” Disconnect”، Any.Do را از اکانت WhatsApp خود جدا کنید.

مرتبط : نحوه کاهش فضای ذخیره سازی WhatsApp روی گوشی آیفون و اندروید

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید