یک تصویر پس زمینه سفارشی با آیکون های برنامه های سفارشی و ابزارک های سفارشی کاملاً مطابقت دارد. برای ایجاد پس زمینه تک رنگ یا پس زمینه ای با گرادیان رنگی نیازی به حرفه ای بودن نمی باشد. فقط کافی است از برنامه میانبرهای (Shortcuts) آیفون و آیپد خود استفاده کنید.

با استفاده از میانبر WallCreator از MacStories، می توانید یک تصویر پس زمینه تگ رنگ یا پس زمینه ای با گرادیان رنگی در آیفون یا آیپد خود ایجاد کنید. امکان ایجاد تصویر پس زمینه تصادفی وجود دارد و همچنین می توانید از یک رنگ خاص نیز استفاده کنید.

استفاده از میانبر WallCreator بسیار ساده است. این برنامه به طور خودکار تشخیص می دهد که از کدام دستگاه استفاده می کنید و تصویر پس زمینه ای مناسب با اندازه دستگاه شما تولید می کند، بنابراین احتیاجی به دانستن رزولوشن صفحه نمایش آیفون یا آیپد خود ندارید.

جالب این است که این میانبر از کد Hex و نام های انگلیسی ساده یک رنگ نیز پشتیبانی می کند. بنابراین اگر می خواهید تصویر پس زمینه ای ایجاد کنید که رنگ آن از بالا به پایین از رنگ بنفش به رنگ آبی تغییر می کند، فقط در عرض چند ثانیه می توانید این کار را انجام دهید.

قبل از شروع، باید ویژگی “Untrusted Shortcuts (میانبرهای غیر قابل اعتماد)” را برای برنامه میانبرها (Shortcuts) فعال کنید. این تنظیمات به شما این امکان را می دهد تا میانبرهای بارگیری شده از اینترنت را اجرا کنید.

مرتبط: آموزش تغییر عکس گروه در برنامه Messages آیفون و آیپد

پس از اینکه این ویژگی را فعال کردید، لینک میانبر WallCreator راSafari  (یا مرورگر پیش فرض انتخابی خود) باز کنید. سپس روی دکمه “Get Shortcut” ضربه بزنید.

این عملکرد میانبر را در برنامهShortcuts  باز می کند. به پایین صفحه بروید و روی دکمه ” Add Untrusted Shortcut ” ضربه بزنید.

اکنون این میانبر به برگه “My Shortcuts” اضافه می شود. برای شروع استفاده از این میانبر، روی گزینه “WallCreator” ضربه بزنید.

اولین قدم انتخاب نوع تصویر پس زمینه است. در این قسمت می توانید یک رنگ یکنواخت و یا یک گرادیان تصادفی را انتخاب کنید یا اینکه می توانید خودتان یک رنگ ثابت یا رنگ های گرادیان انتخابی را تعیین نمایید.

تولید تصویر پس زمینه تصادفی خیلی ساده است. در این مثال، یک تصویر گرادیان مورب ایجاد می کنیم. گزینه “Gradient – Diagonal” را انتخاب کنید.

نام رنگ اول یا کد Hex آن را را وارد کنید و سپس روی دکمه “Done” ضربه بزنید.

در مرحله بعد، نام رنگ دوم یا کد Hex آن را وارد نمایید و دوباره روی دکمه “Done” ضربه بزنید.

اکنون پیش نمایش تصویر زمینه نمایش داده می شود. در اینجا، روی دکمه “Done” ضربه بزنید.

اگر این اولین باری است که از این میانبر استفاده می کنید، WallCreator از شما درخواست می کند تا اجازه دسترسی به عکس های گوشی شما را داشته باشد. بر روی دکمه “OK” ضربه بزنید تا به این میانبر اجازه دسترسی به تصاویر را بدهید.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

از بنر بعدی، روی گزینه “Yes, Save It” ضربه بزنید تا تصویر پس زمینه در کتابخانه Photos ذخیره شود.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

پس از ذخیره کردن تصویر پس زمینه، روی دکمه “OK” ضربه بزنید تا روند تولید تصویر پس زمینه را پایان دهید.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

با تکرار این فرایند می توانید هر تعداد تصویر پس زمینه ای که می خواهید، ایجاد کنید.

پس از ایجاد تصویر پس زمینه، وقت آن است که این تصویر را به تصویر پس زمینه آیفون یا آیپد خود تبدیل کنید.

برای انجام این کار، برنامه “Photos” را باز کرده و به تصویر پس زمینه مورد نظر بروید. در اینجا، از گوشه پایین سمت چپ صفحه بر روی دکمه Share ضربه بزنید.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

اکنون گزینه “Use As Wallpaper” را انتخاب کنید.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

از صفحه بعدی، روی دکمه “Set” ضربه بزنید.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

از این قسمت انتخاب کنید که این تصویر پس زمینه فقط برای صفحه قفل تنظیم شود، روی صفحه اصلی گوشی قرار گیرد و یا روی هر دو مورد تنظیم شود.

تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد

و حالا تصویر پس زمینه تنظیم شده است.

مرتبط: بهترین روش پنهان کردن تصاویر در آیفون و آیپد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید