به طور پیش فرض وقتی که دستگاه شما قفل است، هرکسی می تواند با کشیدن انگشت خود از بالای صفحه قفل به سمت پایین،  Notification Center گوشی آیفون یا دستگاه آیپد شما را ببیند. در این قسمت، هر کسی می توانند نمای کلی ای از نوتیفیکیشن های اخیر گوشی شما را مشاهده کند. خوشبختانه خاموش کردن Notification Center برای شرایطی که صفحه نمایش گوشی شما قفل باشد، به آسانی اتفاق می افتد. در مقاله پیش رو نحوه غیر فعال کردن Notification Center در صفحه قفل را بررسی می کنیم.

برای شروع، برنامه Settings را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.

مرتبط: نحوه حذف سریع همه نوتیفیکشن ها سیستم مک

در قسمت Settings، بخش “Face ID & Passcode” (برای دستگاه هایی که از قابلیت Face ID برخوردارند) یا “Touch ID & Passcode” (برای دستگاه هایی که دکمه Home دارند) را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.

سپس رمز عبور خود را وارد کنید.

در تنظیمات Passcode، بخش “Allow Access When Locked” را پیدا کنید. روی کلید کنار ” Notification Center” ضربه بزنید تا خاموش شود.

مرتبط: نحوه کنترل هشدارها و نوتیفیکیشن های اپل واچ

Notification Center

اکنون با رفتن به صفحه اصلی دستگاه خود ازSettings  خارج شوید، سپس دستگاه خود را قفل کنید. می بینید که دیگر صفحه نوتیفیکیشن در صفحه قفل دستگاه شما نمایش داده نمی شود.

مرتبط: نحوه مشاهده Notification Center در آیفون و آیپد

ممکن است نوتیفیکیشن ها همچنان در صفحه قفل دستگاه مشاهده شوند

لطفاً توجه داشته باشید که حتی اگر Notification Center را در صفحه قفل خود غیرفعال کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که در زمان ورود نوتیفیکیشن ها به دستگاه شما، سایر افراد قادر به مشاهده آن ها در صفحه قفل دستگاه باشند. برای غیرفعال کردن نوتیفیکیشن های صفحه قفل، به مسیر Settings > Notifications مراجعه کنید. در لیست برنامه ها، روی برنامه ای که نوتیفیکیشن ارسال می کند، ضربه بزنید، سپس “Lock Screen” را در گزینه های “Alerts” غیر فعال نمایید.

Notification Center

این کار را برای هر برنامه ای که می خواهید نوتیفیکیشن های ارسالی از طرف آن در صفحه قفل پنهان شود، تکرار کنید.

مرتبط: پنهان کردن نوتیفیکیشن های حساس را از صفحه قفل گوشی آیفون

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید