با عضویت در Amazon Prime از مزایای زیادی برخوردار می شوید. بیشتر مردم با حمل و نقل دو روزه و پخش Prime Video آمازون آشنا هستند، اما قابلیت های بیشتری نیز وجود دارد. آیا می دانید که با عضویت در Amazon Prime  به کاتالوگ کتاب های الکترونیکی رایگان نیز دسترسی پیدا می کنید و می توانید بارگیری رایگان کتاب های الکترونیکی را انجام دهید؟

برنامه Prime Reading چیست؟

برنامه کتاب های الکترونیکی رایگان آمازون، Prime Reading نام دارد. می توان این برنامه را به صورت یک کتابخانه خصوصی برای افراد دارای عضویت Prime در نظر گرفت. این کاتالوگ شامل بیش از ۱۰۰۰ جلد کتاب و مجله چرخشی و حتی برخی از کتاب های صوتی رایگان نیز می شود.

درست مثل یک کتابخانه واقعی، کتاب ها را قرض می گیرید. همچنین در یک زمان واحد، تنها قادر به قرض گرفتن ۱۰ جلد کتاب هستید. اگر قصد دارید کتاب جدیدی را با توجه به پر بودن محدودیت ۱۰ کتاب قرض بگیرید، از شما خواسته می شود تا در ابتدا یکی از کتاب هایی را که خوانده اید برگردانید.

یکی دیگر از مزایای Prime Reading، برنامه ای به نام Amazon First Reads است. این برنامه به اعضای Prime اجازه می دهد تا نگاه مختصری به کتاب های برخی از نویسندگان خاص قبل از انتشار عمومی کتاب های آن ها بیندازید. در هر ماه یکی از این کتاب های منتشر نشده را دریافت می نمایید.

از کجا می توان به کتاب های الکترونیکی رایگان آمازون دسترسی پیدا کرد؟

شما می توانید در کاتالوگ Prime Reading در وب سایت آمازون از طریق یک مرورگر وب جستجو کنید. مطمئن شوید که به سیستم حساب Prime Amazon خود وارد شده اید.

بارگیری رایگان کتاب های الکترونیکی

جای دیگری که می توانید در Prime Reading کاوش کنید، برنامه Amazon Kindle است. این برنامه برای گوشی آیفون، تبلت آیپد، دستگاه های اندرویدی، رایانه هایی با سیستم عامل ویندوز و سیستم مک در دسترس است. همچنین روی تبلت های Fire نیز از پیش نصب شده است.

در برنامه Kindle، بخش “Prime Reading” را در صفحه اصلی مشاهده می نمایید. برای کاوش در کل کاتالوگ، روی گزینه “See All” ضربه بزنید.

بارگیری رایگان کتاب های الکترونیکی

نحوه بارگیری کتاب های الکترونیکی Amazon Prime

همانطور که در بالا توضیح دادیم، روش های مختلفی برای مرور کاتالوگ “Prime Reading” وجود دارد. از هر طریقی که در این کاتالوگ جستجو می کنید، به سادگی می توانید عنوانی را انتخاب نموده تا صفحه محصول آن را مشاهده کنید.

در صفحه محصول، کتاب الکترونیکی Kindle را برای اعضای Prime به صورت رایگان مشاهده می نمایید. روی گزینه “Read for Free” یا “Read and Listen for Free” کلیک کنید یا روی گزینه مورد نظر ضربه بزنید. دومین مورد به این معنی است که برای این کتاب، نسخه صوتی نیز وجود دارد.

سپس کتاب الکترونیکی مورد نظر به حساب آمازون شما اضافه می شود و می توانید آن را بارگیری کنید تا در Kindle یا در برنامه Amazon Kindle این کتاب را بخوانید.

اگر یک کتاب الکترونیکی رایگان از نسخه کتاب صوتی هم برخوردار باشد، این کتاب به طور خودکار به حساب Audible شما اضافه می شود. می توانید برنامه Audible را برای گوشی آیفون، تبلت آیپد یا دستگاه اندرویدی بارگیری کنید، اما این برنامه از قبل در تبلت Fire نصب شده است. همچنین می توانید کتاب های صوتی خود را با دستورات صوتی در دستگاه های Echo کنترل نمایید.

اگر چه برنامه Prime Reading یک کتابخانه فوق العاده بزرگ نیست و ویژگی خیلی زیادی ندارد، اما برنامه کاملا مفیدی محسوب می شود. اگر به گزینه های کتاب الکترونیکی بیشتری نیاز دارید، می توانید با پرداخت ۹.۹۹ دلار در ماه در Kindle Unlimited مشترک شوید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید