YouTube بارگذاری ویدئوها را آسان کرده است. اما متاسفانه بارگیری ویدئوها به آسانی بارگذاری آنها نمی باشد. در این مقاله نحوه بارگیری ویدئوهایی که خود شما در یوتیوب ( YouTube ) بارگذاری کرده اید، آموزش داده شده است.

نحوه بارگیری یک ویدئو از YouTube

از صفحه اصلی YouTube، روی تصویر پروفایل خود در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. اگر در این قسمت تصویر پروفایل حساب کاربری Google خود را مشاهده نمی کنید، باید وارد حساب کاربری خود سیستم شوید.

در نزدیکی بالای لیست، روی گزینه “YouTube Studio” کلیک کنید.

بارگیری ویدئوهای YouTube

گزینه “Videos” را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.

بارگیری ویدئوهای YouTube

روی ویدئوی مورد نظر بروید تا به منوی آن دسترسی پیدا کنید. روی گزینه “Options” که در انتهای این ردیف قرار دارد (منوی سه نقطه ای عمودی)، کلیک کنید.

بارگیری ویدئوهای YouTube

روی گزینه “Download” کلیک کنید. YouTube بلافاصله شروع به بارگیری نسخه mp4 ویدئویی که قبلا بارگذاری کرده اید، می کند.

بارگیری ویدئوهای YouTube

برای افرادی که فقط می خواهند یک یا دو ویدئو را بارگیری کنند، این روش بهترین کاریست که می توان انجام داد. اما اگر شما صدها و یا هزاران ویدئوی بارگذاری شده در کتابخانه خود دارید، راه بهتری برای بارگیری این ویدئوها وجود دارد.

نحوه بارگیری چند تایی ویدئو های YouTube

برای بارگیری همزمان همه ویدئوهای YouTube خود، به قسمت Google Takeout بروید. در اینجا می توانید به تمام داده های Google خود دسترسی پیدا کنید. می توانید از همه چیز، از فایل های پیکربندی اندروید تا تاریخچه جستجوی خود، از یک مکان خروجی بگیرید.

با فرض اینکه این ویدئو تنها ویدئوی YouTube است که شما به دنبال آن هستید، روی گزینه “Deselect All” کلیک کنید.

به سمت پایین صفحه پیمایش کنید. در اینجا گزینه “YouTube and YouTube Music” را مشاهده می کنید. کادر کنار این گزینه را علامت بزنید.

برای باز کردن لیست فایل هایی که می توانید از آنها خروجی بگیرید، روی گزینه ” All YouTube Data Included ” کلیک کنید.

ویدئوهایی را که مایل به ذخیره آنها هستید را علامت بزنید یا علامت آن ها را بردارید. در این حالت، گزینه “Deselect All” را انتخاب می کنیم و فقط گزینه “Videos” را در پایین این لیست علامت می زنیم. برای بستن پنجره روی گزینه “OK” کلیک کنید.

روی دکمه “Next Step” کلیک کنید.

بارگیری ویدئوهای YouTube

روش تحویل و تکرار فایل های خروجی خود را انتخاب کنید. Google می تواند برای ویدئو های شما لینک بارگیری ارسال کند و این گزینه نیز وجود دارد که این ویدئوها را به طور خودکار درونGoogle Drive ، Dropbox یا سایر سرویس های ذخیره سازی ابری نگهداری کنید. همچنین می توانید از این منو گزینه “Export Once” یا “Export Every 2 Months For 1 year” را انتخاب کنید.

بارگیری ویدئوهای YouTube

نوع فایل و سایز فایل بارگیری را انتخاب کنید. اگر می خواهید چند ویدئو مختلف را بارگیری کنید، این گزینه برای شما فراهم است که ویدئوها را به فایل هایی با حجم ۱ گیگابایت تقسیم کنید تا بارگیری آنها آسان تر باشد. فرمت فایل ها شامل .zip و .tgz است.

بارگیری ویدئوهای YouTube

برای پایان دادن به فرایند بارگیری ویدئوها، بر روی دکمه “Create Export” کلیک کنید. Google ویدئو ها را آماده کرده و لینک بارگیری را به شما ارائه می دهد.

بارگیری ویدئوهای YouTube

YouTube روش رسمی­ای برای بارگیری ویدئوهای YouTube که دیگران آنها را بارگذاری کرده اند، ارائه نمی دهد – مگر اینکه بخواهید این ویدئوها را در برنامه YouTube بارگیری کنید تا بعداً آنها را در حالت آفلاین تماشا کنید. استفاده از این قابلیت YouTube نیاز به داشتن اشتراک YouTube Premium دارد.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید