عنوان و متن ایمیل دریافت شده مطابق با نظر فرستنده آن است، اما شما می توانید با استفاده از برنامه Microsoft Outlook، عنوان ایمیل را تغییر دهید یا به متن اصلی ایمیل، یادداشتی اضافه کنید. در این مقاله بهترین روش ویرایش ایمیل های دریافت شده در Microsoft Outlook را به شما آموزش می دهیم.

مرتبط : نحوه ارسال ایمیل با آدرس متفاوت در Outlook

آیا تا به حال به جای علامت گذاری یک ایمیل برای Followup، ایمیلی را برای خودتان ارسال کرده اید یا تسک جدیدی ایجاد کرده اید تا بتوانید به آن ایمیل یادداشت اضافه کنید؟ شاید تا به حال ایمیلی را به OneNote یا Evernote برده باشید تا بتوانید متن کوتاهی در آن بنویسید؟ یا شاید هم از فرستنده این ایمیل به خاطر عنوان نامناسب ایمیل یا در کلا بدون عنوان بودن ایمیل، دلخور شده باشید.

اگر امکان ویرایش عنوان ایمیل یا یادداشت گذاری بر روی ایمیل فراهم باشد، ایمیل های دریافتی مفیدتر می شوند. اما برای این کار نیازی به انجام یک فرآیند پیچیده یا استفاده از نرم افزار شخص ثالث نیست، زیرا در خود برنامه Microsoft Outlook می توانید ایمیل دریافت شده را ویرایش کنید.

مرتبط : نحوه ایجاد و استفاده از قالب ایمیل در برنامه Microsoft Outlook

نحوه ویرایش خط عنوان یک ایمیل

برای ویرایش خط عنوان یک ایمیل، با دوبار کلیک بر روی ایمیل در Microsoft Outlook، ایمیل مورد نظر را باز کنید. سپس مکان نما را بر روی عنوان ایمیل قرار دهید و شروع به تایپ کردن نمایید.

ویرایش ایمیل های دریافت شده

پس از پایان کار، روی دکمه “Save” کلیک کنید و ایمیل را ببندید.

ویرایش ایمیل های دریافت شده

به همین سادگی مراحل تغییر عنوان پایان می یابد – نه احتیاجی به تغییر تنظیمات است و نه حتی نیازی به فشردن دکمه ای یا بررسی منویی می باشد! به سادگی ایمیل را باز کرده و در محل عنوان تایپ کنید.

مرتبط : آموزش افزودن رنگ یا تصویر به پس زمینه ایمیل در Outlook

نحوه ویرایش متن اصلی ایمیل

ویرایش متن ایمیل در Microsoft Outlook به همان سادگی ویرایش عنوان آن است.

دوبار بر روی ایمیل کلیک کنید، سپسActions > Edit Message  را از روی نوار (مطابق تصویر زیر) انتخاب کنید.

ویرایش ایمیل های دریافت شده

اکنون مکان نما را بر روی متن ایمیل قرار دهید و به ایمیل، متن اضافه کنید یا متن موجود را ویرایش نمایید. پس از پایان کار، روی دکمه “Save” کلیک کنید و ایمیل را ببندید.

ویرایش ایمیل های دریافت شده

تمام مواردی که در مورد ویرایش ایمیل باید می دانستید، در بالا گفته شده است. حالا می توانید هر ایمیلی را در Microsoft Outlook، بدون توجه به فرستنده آن یا پوشه ای که این ایمیل در آن قرار دارد، ویرایش کنید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید