در برنامه Microsoft Outlook، اضافه کردن فرستنده ها به لیست Safe Senders  (فرستنده های ایمن) و Blocked Senders  (فرستنده های مسدود شده) منجر می شود تا عملکرد ایمیل های ناخواسته این برنامه به بهترین شکل ممکن کار می کند. در این مقاله نحوه خروجی گرفتن از این لیست ها و وارد کردن مجدد آن ها به یک دستگاه یا حساب کاربری جدید بیان می شود.

مرتبط : نحوه درج اطلاعات مخاطبان Outlook در ورد

این قابلیت فقط در برنامه دسک تاپ Microsoft Outlook موجود است. اگر از برنامه Outlook Online استفاده می کنید، داده های Safe Senders و Blocked Senders با Outlook Client همگام سازی می شوند. فقط از طریق برنامه دسک تاپ Microsoft Outlook می توانید این داده ها را وارد کرده و یا از آن ها خروجی بگیرید.

در Microsoft Outlook، روی مسیر Home > Junk > Junk E-mail Options  کلیک کنید.

لازم است که از فرستنده های ایمن و فرستنده های مسدود شده به طور جداگانه خروجی بگیرید. برگه “Safe Senders” را باز کرده و روی “Export to File” کلیک کنید.

سپس یک پنجره فایل استاندارد برای شما باز می شود تا این فایل را در جایی از رایانه خود ذخیره کنید. مکان مورد نظر را انتخاب کنید، نام فایل را تایپ نموده و آن را ذخیره کنید.

اکنون برگه “Blocked Senders” را باز کرده و روی گزینه “Export to File” کلیک کنید.

همانند حالت Safe Senders، یک پنجره فایل استاندارد برای شما باز می شود تا فایل را در جایی از رایانه خود ذخیره کنید. مکان مورد نظر و یک نام برای فایل خود انتخاب کرده و آن را ذخیره کنید.

اکنون باید دو فایل با فرمت TXT داشته باشید که می توانید این فایل ها را به یک حساب کاربری جدید یا Microsoft Outlook ای که در رایانه دیگری نصب شده است وارد کنید.

خروجی گرفتن

وارد کردن این فایل ها به سادگی خروجی گرفتن از آن ها صورت می گیرد. با کلیک روی Home > Junk > Junk E-mail Options  در برنامه دسک تاپ Microsoft Outlook به منوی گزینه های ایمیل های ناخواسته بروید. برای وارد کردن فایل Safe Senders، برگه “Safe Senders” را باز کرده و روی ” Import from File ” کلیک کنید.

خروجی گرفتن

برای وارد کردن لیست فرستنده های مسدود شده، برگه “Blocked Senders” را باز کرده و روی گزینه “Import from File” کلیک کنید.

خروجی گرفتن

وارد کردن این لیست، به جای بازنویسی لیست های موجود، همه فرستنده ها را به لیست های موجود اضافه می کند. این بدان معنی است که شما و همکارانتان می توانید فایل های خروجی گرفته شده، به ویژه فایل های فرستنده های مسدود شده را با یکدیگر به اشتراک بگذارید تا به یکدیگر برای ساخت فیلتر ایمیل های ناخواسته بهتر کمک کنید.

مرتبط : بهترین روش ویرایش ایمیل های دریافت شده در Microsoft Outlook

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید