برنامه Shortcuts در گوشی آیفون و دستگاه آیپد برای ایجاد اتوماسیون های ساده و پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد. اگر تمایلی به ساختن میانبرها ندارید، میانبرهای شخص ثالث سفارشی­ای به صورت آنلاین در دسترس شما می باشند.

مرتبط : نحوه استفاده از مرکز کنترل در گوشی آیفون و آیپد

میانبرهای خارق العاده و جایی که می توان به این میانبرها دسترسی پیدا کرد

پس از یافتن میانبر مورد نظر خود، تنها با چند ضربه ساده می توانید این میانبر را روی گوشی آیفون و دستگاه آیپد خود نصب نمایید. انجمن ها و منابع متعدد آنلاینی برای پیدا کردن میانبرها وجود دارد. در زیر برخی از منابع میانبرهای مفید ذکر شده اند:

  • r/Shortcuts: این انجمن اختصاصی بزرگترین انجمن آنلاین مرتبط با میانبرها است (بیش از ۱۷۵۰۰۰ عضو دارد). در اینجا برای ایجاد مورد دلخواه خود، میانبر ها، مباحث و پشتیبانی های شگفت انگیز را پیدا می نمایید.
  • MacStories Shortcuts Archive: این منبع به داشتن میانبرهای آسان برای انجام کارهای پیچیده، معروف است. در اینجا بیش از ۲۰۰ مورد را پیدا می نمایید.
  • Matthew Cassinelli’s Shortcuts Catalog: متیو کاسینلی یک زمانی برای برنامه Workflow کار می کرد که توسط شرکت اپل خریداری شد و سپس به برنامهShortcuts تبدیل گردید. بنابراین وی یک یا دو کاتالوگ در مورد میانبرها دارد که بیش از ۳۰۰ مورد در این کتابخانه یافت می شود.
  • Shortcuts Gallery: یکی از بزرگترین منابع برای میانبرها است که شامل توضیحات مناسب، گام های مختلف و پیوندهای بارگیری می باشد. میانبرها نیز بر اساس دسته بندی های مختلف مرتب شده اند که در این شرایط یافتن میانبر مورد نظر خیلی آسان می شود.
  • RoutineHub: هر چند که این انجمن میانبرها به تازگی شروع به کار کرده است، اما به رشد مداوم خود ادامه می دهد. ما نیز مخصوصا بخش میانبرهای پرطرفدار آن را پیشنهاد می کنیم.

مرتبط : نحوه ایجاد تصاویر پس زمینه آیفون و آیپد با استفاده از میانبرها

نحوه فعال کردن میانبرهای غیر قابل اعتماد در گوشی آیفون و دستگاه آیپد

قبل از اینکه شروع به نصب میانبرهای شخص ثالث نمایید، باید ویژگی میانبرهای غیرقابل اعتماد را روی دستگاه خود فعال کنید. به طور پیش فرض، میانبرهای بارگیری شده از وب مسدود شده اند، زیرا این میانبرها مورد تایید شرکت اپل نمی باشند.

برای فعال کردن میانبرهای غیرقابل اعتماد شرکت اپل، روی “Settings” گوشی آیفون یا آیپد خود ضربه بزنید.

سپس روی “Shortcuts” ضربه بزنید.

گزینه “Untrusted Shortcuts” را روشن کنید.

در پیام ظاهر شده روی گزینه “Allow” ضربه بزنید.

رمز عبور دستگاه خود را تایپ کرده تا تأیید کنید که مالک این گوشی تلفن یا تبلت شما هستید.

حالا می توانید میانبرهای شخص ثالث را در گوشی آیفون و تبلت آیپد خود نصب کنید.

نحوه نصب میانبرهای شخص ثالث در گوشی آیفون و تبلت آیپد

تنها با چند ضربه، می توانید یک میانبر شخص ثالث را نصب نمایید. در مثالی که اینجا ذکر می کنیم، به نصب میانبری از گالری میانبرها (Shortcuts Gallery) می پردازیم.

وب سایتShortcuts Gallery  را در مرورگر آیفون یا آیپد خود باز کنید.

مرتبط: آموزش تغییر عکس گروه در برنامه Messages آیفون و آیپد

سپس روی میانبری که می خواهید آن را بارگیری کنید، ضربه بزنید.

نصب میانبرهای شخص ثالث

روی “Get Shortcut” ضربه بزنید.

نصب میانبرهای شخص ثالث

این دکمه، میانبر را در برنامه میانبرها (Shortcuts) باز می کند. به پایین صفحه بروید و سپس روی ” Add Untrusted Shortcut ” ضربه بزنید.

اکنون به برگه “My Shortcuts” بروید. میانبر جدید در بالای لیست مشاهده می شود. برای استفاده از این میانبر، روی آن ضربه بزنید.

نصب میانبرهای شخص ثالث

پس از بارگیری میانبرهای بیشتر، می توانید این میانبرها را در پوشه های مختلف مرتب کنید. منسجم کردن این میانبرها، راه اندازی آن ها را از طریق ابزارک صفحه اصلی آیفون آسان تر می نماید.

مرتبط: راهنمای ساده ساخت موسیقی در آیفون و آیپد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید