از هفته گذشته Gmail جدید شروع به کار کرده و واقعا جالب است. اما بسیاری از افراد این سوال را دارند که مخاطبین کجا رفتند؟ نسخه قبلی Gmail، اکنون “Classic Gmail” نامیده می‌شود، برای دسترسی سریع به مخاطبین Gmail و Taskها در بالا سمت چپ منوی کشویی وجود دارد.

مرتبط : بهترین روش اضافه کردن امضای الکترونیکی به Gmail

در طراحی جدید Taskها به سمت راست صفحه جدید اضافه شده‌اند که منطقی است. اما مخاطبین کجا هستند؟ پاسخ این است که دیگر هیچ لینک سریعی وجود ندارد. اگرچه با استفاده از منوی کشوییی کم کاربرد در سمت راست بالای صفحه، می توانید یکی را اضافه کنید. دقت کنید، درباره این مورد صحبت می‌کنیم:

مخاطبین Gmail

روی آن کلیک کنید و مجموعه‌ای از نمادهای برنامه‌های مختلف گوگل را مشاهده خواهید کرد. اگر مخاطبین در آنجا نیستند، روی ” More” در پایین کلیک کنید.

مخاطبین Gmail

مطمئنا مخاطبین را در اینجا پیدا خواهید کرد.

مخاطبین Gmail

برای مرتب سازی مجدد نمادها در منوی کشویی دوباره کلیک کرده و بکشید، به این ترتیب نماد مخاطبین را به مکان دلخواهتان انتقال دهید.

مخاطبین Gmail

اکنون، با باز کردن منوی کشویی برنامه و سپس کلیک روی ” Contacts”، می‌توانید به سرعت به مخاطبین دسترسی پیدا کنید.

مرتبط : نحوه لغو ارسال یک ایمیل در Gmail

روش جایگزین: فقط از Bookmark استفاده کنید

روشی که ما در مورد آن صحبت کردیم (استفاده از منو کشویی) مخاطبین را در یک برگه جدید نمایش می‌دهد، که بعضی از افراد از آن راضی نیستند. هیچ راهی برای رفع این مشکل در Gmail وجود ندارد، اما اگر باز کردن مخاطبین در همان صفحه واقعاً برایتان مهم است، می‌توانید یک bookmark برای مخاطبین در مرورگر خود ایجاد کنید.

مخاطبین گوگل در contact.google.com وجود دارند، بنابراین به سادگی آن صفحه را باز کرده و به نوار bookmark خود اضافه کنید. اکنون هر زمان که بخواهید می‌توانید به مخاطبین دسترسی داشته باشید.

مرتبط :‌ چگونه می‌توان در Gmail ارسال‌کنندگان خاصی را مسدود کرد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید