به مسیر طولانی سفر میکنید؟در اتوبان وسط ناکجا آباد هستید و آنتنون را از دست داده اید!در اینجا به شما میگویم چگونه میتوانید از آیفون خود در مواقع که آنتن ندارید و مسیر را گم کرده اید،به صورت آفلاین به مسیر خود ادامه دهید.

سال ها پس از تلاش و راه اندازی سخت برنامه “Apple Maps” که یک برنامه کامل و جامع به است،به یک مشکل بزرک برخورده اند.این اپلیکیشن مشکلی که دارد این است که راهی برای دانلود نقشه ها برای استفاده به صورت آفلاین ندارد.

اگر شما آنتن داشته باشید و شروع به حرکت کنید ،این برنامه به شما کمک می کند که شما را به آن مکان برساند حتی اگر آنتنون ضعیف باشد یا حتی از بین برود.با این حال،اگر که زمانی که آنتن خود را از دست داده اید و میخواهید دوباره از برنامه استفاده کنید،این برنامه به شما کمکی نخواهد کرد.

به عنوان مثال:این برنامه به شما کمک میکند که شما را به یک جنگل راهنمایی کند ولی این برنامه به شما کمک نمی کند که راه برگشت به خانه را نشان دهد وشما را برگرداند.برای حل این مشکل،شما به یک برنامه دیگر نیاز داردید تا زمانی که آنتن خود را از دست داده اید تا به کمک شما بیاید.

Apple Maps

راه حل اول: دانلود نقشه کامل به صورت آفلاین دربرنامه “Here WeGo”

برنامه بسیاری وجود دارد در آیفون که به صورت آفلاین میتوانید استفاده کنید.

برنامه به نام  “Apple Carplay” و “Here WeGo”  که به صورت رایگان میتوانید دانلود کنید و نقشه کامل اطراف خود را داشته باشید.شما میتوانید نقشه هر جا که مد نظرتون هست دانلود کنید و از آن استفاده کنید.این نقشه به شما لوکیشن شما را نمایش نمی دهد،فقط میتوانید از برنامه درخواست کنید که به کجا میخواهید بروید و برنامه مسیر را به شما نمایش میدهد به صورت آفلاین.

بهتر از موقع که آنتن دارید از “Apple Maps” یک استفاده کنید و یه Backup داشته باشید برای موقع که به مسافرت طولانی میروید و آنتن خود را از دست میدهید بتوانید از برنامه آفلاین استفاده کنید تا به کمک شما بیاید.

برای استفاده از این ویژگی،برنامه دانلود و اجرا کنید.پنل پایین صفحه را باز کنید روی گزینه “Manage maps” انتخاب کنید،به پایین بروید و گزینه “Download new maps” را انتخاب کنید،سپس میتوانید قاره و کشوری که می خواهید انتخاب و دانلود کنید.

Apple Maps

راه حل دوم: دانلود نقشه اطراف خود به صورت آفلاین در “Google maps”

اگر از برنامه “Apple maps” راضی نسیتید،میتوانید برنامه “google maps” را به صورت آفلاین داشته باشید.این برنامه زیاد کامل و جامع نسبت به برنانمه “Here WeGo” نیست،با این حال،شما میتوانید نقشه و محیط کوچیک تری را دانلود کنید و “google maps” اصرار به آپدیت مرتب نسب به برنامه دارد که دانلود کنید .با این حال با “google maps” میتوانید آن مکان و مقصد که مد نظرتون هست را به صورت آفلاین جستوجو کنید و به شما آن مسر را نشان دهد.

با همه محدودیت در برنامه google maps  هنوز هم ویژگی های خوب و مفیدی دارد و میتوان ازآن یک برنامه جامع نام برد .شما میتوانید یک منطقه بزرک را دانلود کنید بنابراین برای دانلود شهر شما و یا منطقه ای که بخواهید سفر کوتاه کنید میتواند مفید باشد ولی ، برای یک سفر طولانی جاده ای مناسب نیست و هیچ راهی برای این که بخواهد نقشه کل کشور را دانود کنید وجود ندارد.

برای استفاده از برنامه google maps آفلاین در آیفون،برنامه را دانلود کنید و اجرا کنید.روی پرو فایل خود در سمت راست صفحه لمس کنید و offline map را انتخاب کنید.شما میتوانید گزینه “select your own map” انتخاب کنید و منطقه که مد نظرتون هست زوم کنید،انتخاب و دانلود کنید.این فرایند را چندین بار در مناطقه مختلف نقشه تکرار کنید.

Apple Maps

در کل، البته که برنامه های مختلف دیگر در اپل استور آیفون  وجود دارد که میتوانید به عنوان نقشه های آفلاین استفاده کنید،ما فقط آرزو میکنیم که اپل یه راه حل مناسب برای استفاده از Apple maps  زمانی که آنتن و اینترنت از دست میدهیم ارائه دهد.

howtogeek

 

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید