روش های زیادی برای مطلع شدن از زمان در دستگاه اپل واچ (Apple Watch) وجود دارد. در اپل واچ شما، واچ فیسی (Watch Face) برای نمایش سنتی زمان وجود دارد و همچنین می توانید نمایش ساعت را به صورت دیجیتال داشته باشید. اما آیا می دانید که می توانید ساعت هوشمند اپل واچ خود را طوری تنظیم کنید که زمان را با صدای بلند اعلام کند؟

زمانی بر روی واچ فیس میکی موس Apple watch خود با دو انگشت ضربه زده و انگشت خود را روی آن را نگه دارید، زمان را برای شما با صدای بلند می خواند. این Watch Face حتی می تواند زمان را با صدای میکی موس یا مینی موس بخواند!

مرتبط: آیا انتخاب یک واچ فیس تاریک باعث صرفه جویی در مصرف باتری اپل واچ می شود؟

اپل واچ

فعال کردن ویژگی خواندن زمان

راهی وجود دارد که با استفاده از Settings دستگاه خود می توانید این ویژگی را برای همه واچ فیس های ساعت خود فعال کنید.

در واچ فیس خود، تاج دیجیتالی (Digital Crown) را فشار دهید تا صفحه برنامه ها باز شود (همچنین می توانید در صفحه برنامه ها به نمای لیست بروید). از این قسمت برنامه Settings را انتخاب کنید.

Apple Watch

سپس، به سمت پایین پیمایش کنید و گزینه “Clock” را انتخاب کنید. در این بخش، ویژگی “Speak Time” را فعال کنید.

پس از فعال شدن این ویژگی، می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید اپل واچ شما حتی در زمان فعال بودن حالت Silent، زمان را با صدای بلند بخواند یا خیر. برای فعال کردن این قابلیت، روی گزینه “Always Speak” ضربه بزنید.

اپل واچ

در این مرحله تنظیمات به پایان می رسد! تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با دو انگشت واچ فیس روی اپل واچ خود را فشار داده و نگه دارید.

تایپوگرافی فیس واچ

همچنین می توانید از Siri بخواهید که زمان را به شما اطلاع بدهد. تنها کافیست مچ دست خود را بالا آورده تا ساعت شما فعال شود (یا اینکه تاج دیجیتال را فشار داده و نگه دارید) و سپس بگویید، “Hey Siri, what’s the time”.

اپل واچ

از واچ فیس قدیمی ساعت خود خسته شده اید؟ واچ فیس ساعت خود را سفارشی کنید!

مرتبط: چگونه می توان watch face دستگاه اپل واچ را سفارشی کرد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید