Home مقالات آموزشی آی او اس  نحوه مخفی کردن چت های تلگرام از صفحه Share Sheet آیفون

 نحوه مخفی کردن چت های تلگرام از صفحه Share Sheet آیفون

0
1302

اگر روی گوشی آیفون خود از برنامه تلگرام استفاده می کنید، ممکن است متوجه شده باشید که پیشنهادات چت از برنامه تلگرام در صفحه share sheet وجود دارد. اگر می خواهید مخاطبین برنامه تلگرام خود را از صفحه share sheet آیفون دور نگه دارید، این مقاله را دنبال کنید.

برنامه تلگرام به شما این امکان را می دهد تا تجربه کاربری خود را به گونه ای شخصی سازی کنید تا فقط نوع خاصی از مخاطبین را در صفحه share sheet نشان داده شود. به عنوان مثال، می توانید این تنظیمات را جوری شخصی سازی کنید تا فقط پیشنهادات چت گروهی برنامه تلگرام در صفحه share sheet آیفون نمایش داده شود و نوع دیگر چت ها پنهان شود.

مرتبط: مخفی کردن شماره تلفن در برنامه پیام رسان تلگرام

چت های برنامه تلگرام را از صفحه share sheet گوشی آیفون خود مخفی کنید

بیایید نگاهی به نحوه سفارشی سازی یا پنهان کردن پیشنهادات چت تلگرام از صفحه share sheet بیندازیم. ابتدا باید برنامه تلگرام را در گوشی آیفون باز کنید و روی “Settings” ضربه بزنید.

صفحه share sheet آیفون

در اینجا، روی “Data and Storage” ضربه بزنید.

در صفحه بعد، به سمت پایین پیمایش کنید و گزینه “Share Sheet” را فشار دهید.

صفحه share sheet آیفون

اگر می خواهید همه چت های تلگرام را از صفحه share sheet آیفون خود پنهان کنید، روی گزینه های فعال سازی کنار “Contacts”، “Saved Messages”، “Private Chats” و “Groups” ضربه بزنید. این امر همچنین از نمایش محتوای تلگرام یا مخاطبین در نتایج جستجوی Spotlight جلوگیری می نماید.

صفحه share sheet آیفون

اگر این دکمه فعال سازی به رنگ سبز باشد، پیشنهادهای چت در صفحه share sheetدظاهر می شود. اگر این دکمه فعال سازی به رنگ خاکستری باشد، این چت ها پنهان می شوند.

شما می توانید نوع خاصی از چت را در صفحه share sheet گوشی آیفون در همان صفحه تنظیمات نگه دارید. به عنوان مثال، غالبا لینک هایی را به چت Saved Messages در تلگرام ارسال می کنیم. این موارد تنها نوع چتی است که ما به عنوان یک پیشنهاد share sheet اجازه آن را داریم.

برنامه تلگرام را از صفحه Share Sheet گوشی آیفون خود حذف کنید

تا اینجا ما به شما نشان داده ایم که چگونه می توانید پیشنهادهای چت تلگرام را از صفحه share sheet پنهان کنید. شاید بخواهید یک قدم دیگر به سمت جلو بروید و برنامه تلگرام را از صفحه share sheet حذف کنید. این امر باعث می شود تا اشتراک گذاری کمی سخت انجام شود، زیرا شما مجبورید هر بار که می خواهید لینک یا عکسی را به این برنامه ارسال کنید، برنامه تلگرام را باز کنید. اگر مشکلی با سخت شدن این ارسال لینک و تصاویر به برنامه تلگرام ندارید، مراحل زیر را دنبال کنید.

هر مرورگری (مثل سافاری و کروم) را باز کنید و سپس روی آیکون Share ضربه بزنید. در اینجا ما این روند را با استفاده از Safari نشان می دهیم، اما شما می توانید این کار را در هر مرورگر یا برنامه دیگری که تلگرام در صفحه share sheet آن نشان داده می شود، انجام دهید.

صفحه share sheet آیفون

در ردیف دوم (ردیفی با تمام برنامه های دیگر)، به سمت راست بروید و روی “More” ضربه بزنید.

اکنون، روی دکمه “Edit” در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

صفحه share sheet آیفون

اگر تلگرام در زیرعنوان “Favorites” قرار گرفته است، روی آیکون منفی قرمز رنگ در کنار تلگرام ضربه بزنید.

سپس دکمه قرمز رنگ “Remove” را در سمت راست بزنید.

اکنون تلگرام به زیرعنوان “Suggestions” منتقل می شود. روی ضامن سبز رنگ در کنار تلگرام ضربه بزنید تا از صفحه share sheet آیفون شما پنهان شود.

صفحه share sheet آیفون

برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، می توانید روش مختلف برای پنهان کردن برنامه تلگرام در گوشی آیفون خود را امتحان کنید.

مرتبط: چگونه تاریخچه چت های واتس اپ را به تلگرام وارد کنیم؟

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here