هیچ کس تمام ایمیل های دریافتی خود را نمی خواند و با گذشت زمان، تعداد اعلان های خوانده نشده زیاد و زیادتر می شود تا زمانی که کل آیکون برنامه با یک حباب قرمز رنگ که نشان دهنده تعداد اعلان های خوانده نشده است، پر می شود. در این مقاله نحوه پنهان کردن نشان های قرمز تعداد اعلان های هر برنامه را برای گوشی های آیفون و دستگاه آیپد آموزش می دهیم.

مرتبط : بهترین روش غیر فعال کردن قابلیت حذف نویز در گوشی آیفون

غالبا افراد به دو دسته تقسیم می شوند: کسانی که ایمیل های ناخواسته را باز می کنند و سپس آنها را حذف می نمایند و کسانی که ایمیل های ناخواسته خود را نادیده می گیرند و تعداد ایمیل های خوانده نشده آنها هر روز بیشتر و بیشتر می شود. اگر جز افراد دسته دوم هستید، نشان قرمز رنگ اعلان ها در کنار هر برنامه گوشی آیفون شما هر روز بیشتر می شود. اگر تعداد این اعلان ها ۲۰ تا یا کمی بیشتر از آن بشود، خیلی هم نگران کننده نیست. اما آیا زمانی بوده است که در حین نگاه به تلفن خود متوجه شده باشید که ۲۰۳۴ یا ۲۰۳۶ ایمیل خوانده نشده دارید؟

اگر هم اکنون برنامه ایمیل شما (یا برنامه پیام رسان، یا فیس بوک یا هر برنامه دیگری که از اعلان های آن چشم پوشی می کنید) در چنین وضعیتی قرار دارد، احتمالاً بهترین راه حل برای رفع این مشکل این است که جلوی نمایش اعلان ها را در گوشی آیفون خود بگیرید.

مرتبط : نحوه غیرفعال کردن آدرس های خصوصی MAC در Wifi آیفون و آیپد

نحوه غیرفعال کردن نشان های قرمز رنگ تعداد اعلان در گوشی آیفون و دستگاه آیپد

برای غیرفعال کردن این نشان های آزار دهنده نمایش تعداد اعلان ها، به بخش Settings > Notifications در iPhone بروید و سپس به سمت پایین پیمایش کنید تا به برنامه ای برسید که می خواهید نشان اعلانات آن را خاموش کنید و سپس این برنامه را انتخاب کنید. در این مقاله از مثال برنامه Airmail استفاده کرده ایم.

پنهان کردن نشان های قرمز

پنهان کردن نشان های قرمز

گزینه Badge App Icon را خاموش کنید.

پنهان کردن نشان های قرمز

اکنون اعلان ها باز هم در قسمت Notification Center ظاهر می شوند، اما تعداد ایمیل های خوانده نشده (یا پیام ها یا کامنت هایFacebook ) در کنار آیکون برنامه نشان داده نمی شود.

در صورت عدم نیاز به دریافت سایر اعلان ها، می توانید اعلان های مزاحم دیگر مانند صداهای اطلاع رسانی را غیرفعال کنید یا حتی گزینه “Allow Notifications” را به طور کلی برای برنامه مورد نظر خاموش کنید.

مرتبط : بهترین روش اضافه کردن تصاویر به صفحه اصلی آیفون

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید