خواندن نوشته ها در صفحه کوچک اپل واچ، کمی دشوار است. علاوه بر این، در منو برنامه ها، نوتیفیکیشن ها یا برنامه های پیام رسان، اندازه نوشته ها کوچکتر است. با توضیحات ارائه شده در این مقاله می توانید اندازه متن Apple Watch خود را افزایش دهید.

دقیقاً مانند دستگاه آیفون و آیپد، اپل واچ نیز از ویژگی Dynamic Type پشتیبانی می کند. ویژگی Dynamic Type به شما این امکان را می دهد تا اندازه متن را در کل سیستم عامل، از جمله برنامه های پیش فرض کم و زیاد کنید. اگر برنامه های شخص ثالث از ویژگی Dynamic Type پشتیبانی کنند (و البته بسیاری از برنامه های معروف از این ویژگی پشتیبانی می کنند)، اندازه متن در آنجا نیز تغییر می نماید.

مرتبط: نحوه غیر فعال کردن فیدبک لمسی تاج دیجیتالی اپل واچ

افزایش اندازه نوشته ها در دستگاه اپل واچ

از منوی تنظیمات می توانید اندازه متن را کم یا زیاد کنید. برای رفتن به قسمت تنظیمات Apple Watch خود، مچ دست خود را بلند کرده تا صفحه نمایش اپل واچ فعال شود. از صفحه واچ فیس، تاج دیجیتالی را فشار دهید تا صفحه برنامه ها باز شود. از این قسمت، برنامه “Settings” را باز کنید.

اپل واچ، Apple Watch، تاج دیجیتال

اکنون، به بخش “Display and Brightness” بروید و گزینه “Text Size” را انتخاب نمایید.

نوار لغزنده تنظیم اندازه متن در بالا نمایش داده می شود. تاج دیجیتال را بچرخانید تا اندازه متن را کم یا زیاد کنید. اگر نوشته های Apple Watch خود را به سختی می خوانید، پیشنهاد می کنیم اندازه نوشته ها را روی بزرگترین سایز تنظیم کنید.

مرتبط: نحوه سفارشی کردن ظاهر واچ فیس در اپل واچ

اپل واچ، Apple Watch

همانطور که در حال تغییر اندازه متن هستید، پیش نمایش تغییر اندازه متن را نیز مشاهده می نمایید. این قابلیت به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام اندازه متن برای شما مناسب تر است.

ویژگی Dynamic Type

پس از پایان تنظیمات اندازه متن، دکمه تاج دیجیتالی را فشار دهید.

مرتبط: نحوه تغییر واچ فیس ها در اپل واچ

اکنون، اندازه متن به روز شده و افزایش یافته را در هر برنامه نصب شده (در برنامه هایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند) در اپل واچ خود مشاهده می نمایید.

اگر ویژگی افزایش اندازه متن به حد کفایت سایز نوشته ها را بزرگ نکرده است، ویژگی بزرگنمایی (Zoom feature) را امتحان کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد تا با استفاده از یک حرکت دو ضربه ای سریع، قسمت کوچکی از صفحه نمایش اپل واچ را بزرگ کنید.

مرتبط: نحوه بزرگتر و خواناتر کردن نوشته ها در گوشی آیفون و آیپد

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید