دستگاه های آیفون و آیپد با مرورگر وب سافاری که متعلق به خود است، اپل ارائه می شوند. مرورگر وب Microsoft Edge برای این دستگاه ها نیز موجود است و حتی می توانید این مرورگر را طوری تنظیم کنید که مرورگر پیش فرض دستگاه شما باشد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

اپل ویژگی انتخاب مرورگر پیش فرض را در نسخه های iOS 14 و iPadOS 14 معرفی کرده است. وقتی یک مرورگر شخص ثالث را به عنوان مرورگر پیش فرض دستگاه خود تنظیم می کنی ، سیستم عامل دستگاه شما همیشه از این مرورگر برای کارهای مرتبط با یک مرورگر، مانند باز کردن لینکی از داخل ایمیل ها، استفاده می کند.

مرتبط: آنچه باید درباره مرورگر جدید Microsoft Edge بدانید

اگر در رایانه ویندوزی خود یا یک سیستم مک از مرورگر Microsoft Edge استفاده می نمایید، استفاده از این مرورگر در گوشی آیفون و تبلت آیپد نیز منطقی است. قبل از ادامه روند تنظیمات، مطمئن شوید که مرورگر Microsoft Edge را بر روی دستگاه آیفون و آیپد خود نصب کرده اید.

با باز کردن برنامه “Settings” در دستگاه آیفون و آیپد شروع کنیم. روی صفحه اصلی گوشی، انگشت خود را به سمت پایین بکشید تا در صورتی که آیکون برنامه را پیدا نکردید، از جستجوگر Spotlight استفاده کنید.

مرورگر Microsoft Edge

مرتبط: باز کردن مرورگر Edge در حالت InPrivate با استفاده از میانبر صفحه کلید

سپس به سمت پایین پیمایش کرده تا “Edge” را پیدا کنید.

“Default Browser App” را از تنظیمات Edge انتخاب نمایید.

“Edge” را از لیست مرورگرها انتخاب کنید.

مرورگر Microsoft Edge

در آخر روی فلش عقب گرد ضربه بزنید و از منوی Settings  خارج شوید. از این به بعد، از مرورگر Microsoft Edge به طور خودکار برای باز کردن لینک ها و سایر اقدامات مربوط به مرورگر در گوشی آیفون یا تبلت آپد شما استفاده می شود که اگر در حال حاضر از مرورگر Edge در سایر دستگاه های خود استفاده می کنید، انجام این تنظیمات خیلی به درد شما می خورد.

مرتبط: نحوه فعال سازی افزونه ها در مرورگر Edge در حالت InPrivate

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید