داشتن چندین واچ فیس مختلف، بهتر از این است که همیشه از یک واچ فیس تکراری استفاده کنید. شاید بخواهید بسته به زمان روز و فعالیتی که انجام می دهید، اپل واچ خود را با چندین واچ فیس متعدد سفارشی کنید. در این مقاله چگونگی تغییر سریع واچ فیس های دستگاه اپل واچ آورده شده است.

اگر برای ساعت خود، چندین واچ فیس مختلف اضافه کرده باشید، برای افزودن یا تغییر واچ فیس آن (مثلاً از اینوگراف به تایپوگراف) لازم نیست که به منوی سفارشی سازی برگردید.

مرتبط: نحوه کنترل هشدارها و نوتیفیکیشن های اپل واچ

تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را روی ساعت بکشید. در ابتدا، ابتدا اپل واچ خود را بلند کرده تا صفحه نمایش ساعت فعال شود.

اکنون انگشت خود را از لبه چپ یا راست صفحه نمایش اپل واچ به سمت لبه دیگر بکشید تا واچ فیس دستگاه به سرعت تغییر کند.

تغییر واچ فیس ها در اپل واچ

اگر فقط تعداد محدودی واچ فیس نصب کرده اید (مثلا سه یا چهار عدد فیس)، این روش یک روش عالی برای تغییر سریع واچ فیس ها می باشد.

اما در واقع تعداد واچ فیس هایی که می توانید به مجموعه خود اضافه کنید، نامحدود است. اگر به داشتن ده ها واچ فیس مختلف محض تنوع بیشتر علاقه مندید، روش کشیدن انگشت و جستجو بین واچ فیس ها، خیلی خسته کننده و زمان بر خواهد بود.

مرتبط : نحوه ایجاد کامپلیکیشن تاریخ و زمان در دستگاه اپل واچ

در عوض، صفحه نمایش اپل واچ خود را فشار داده و نگه دارید تا وارد حالت ویرایش واچ فیس شوید. در اینجا، تاج دیجیتال ساعت خود را بچرخانید تا به سرعت در میان همه واچ فیس های خود حرکت کنید. سپس، به سادگی روی واچ فیس دلخواه خود ضربه بزنید.

تغییر واچ فیس ها در اپل واچ

و به این طریق تغییر مورد نظر انجام می شود. حالا واچ فیس دستگاه اپل واچ خود را تغییر داده اید.

تغییر واچ فیس ها در اپل واچ

پس از اینکه با نحوه استفاده از چندین واچ فیس مختلف در طول روز آشنا شدید، با صرف اندکی زمان کامپلیکیشن های اپل واچ خود را سفارشی کنید.

مرتبط: نحوه غیر فعال کردن فیدبک لمسی تاج دیجیتالی اپل واچ

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید