گاهی اوقات کامنت های متعدد و آشفته اینستاگرام منجر به سردر گمی ما می شوند. اما با امکان هایلایت کردن برخی از کامنت های مورد نظر در بالای سایر کامنت ها، می توان این آشفتگی را کمتر نمود. در این مقاله نحوه پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام روی گوشی آیفون و اندروید بیان شده است.

نحوه پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام روی گوشی آیفون

پین کردن یک کامنت روی برنامه اینستاگرام روی گوشی آیفون، به سادگی حرکت انگشت دست روی صفحه گوشی (درست مانند وقتی که یک کامنت را پاک می کنیم) می باشد.

ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و به پست مورد نظر بروید تا کامنت دلخواه خود را در این پست پین کنید. امکان پین کردن کامنت فقط برای پست هایی فراهم است که خود شما آنها را در اینستاگرام قرار داده اید. از صفحه پست مورد نظر، روی دکمه “Comments” ضربه بزنید.

پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام

در این قسمت، تمام کامنت های مربوط به این پست را مشاهده می نمایید. به منظور پین کردن کامنت، انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا امکان پین این کامنت فراهم شود.

پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام

با انجام این حرکت، دو گزینه مختلف ظاهر می گردد. در سمت چپ گزینه ای با نماد Pushpin (به شکل سوزن ته گرد) مشاهده می شود. برای پین کردن این کامنت روی این نماد ضربه بزنید.

پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام

سریعا این کامنت به بالای لیست کامنت ها منتقل می شود و در بالای سایر نظرات دیده می شود. در کل می توانید امکان پین کردن کامنت ها را برای حداکثر سه کامنت مختلف انجام دهید.

پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام

به همان سادگی پین کردن یک کامنت، می توانید یک کامنت را از حالت پین شده خارج کنید. برای این کار، روی یک کامنت پین شده رفته و انگشت خود را به سمت چپ بکشید و دوباره روی نماد “Pushpin” ضربه بزنید.

از فهرست ظاهر شده، روی دکمه “Unpin” ضربه بزنید تا پین این کامنت، حذف شود.

نحوه پین ​​کردن کامنت ها در برنامه اینستاگرام یک سیستم اندرویدی

روند مدیریت و پین کردن کامنت ها در سیستم عامل اندروید در مقایسه با سیستم آیفون اندکی متفاوت است. برنامه اندروید اینستاگرام از روش ضربه زدن و نگه داشتن برای ویرایش کامنت ها استفاده می کند.

برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند اندرویدی خود باز کرده و روی دکمه “Comments” موجود در زیر هر یک از پست های خود ضربه بزنید.

اکنون روی کامنتی که مایل به پین کردن آن هستید، ضربه بزنید و انگشت خود را روی آن نگه دارید.

این امر گزینه های کامنت را در نوار ابزار ظاهرشده در قسمت بالا نشان می دهد. در این قسمت نماد “Pushpin” را انتخاب کنید تا کامنت مربوطه پین شود.

اکنون این کامنت پین می گردد. در اینجا امکان پین کردن حداکثر سه کامنت برای شما وجود دارد.

برای اینکه یک کامنت پین شده را از حالت پین در آورید، مجدداً روی آن ضربه زده و انگشت خود را روی آن نگه دارید، سپس نماد «Unpin» را از نوار ابزار انتخاب کنید. دکمه “Unpin” را از منوی ظاهر شده به منظور حذف پین کامنت مورد نظر، انتخاب نمایید.

اگر همیشه از یک کاربر اینستاگرامی، کامنت منفی دریافت می کنید، می توانید فعالیت این کاربر را محدود کرده یا در کل حساب این شخص را مسدود نمایید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید