ضبط نمایش‌ها و فیلم‌ها در YouTube TV بسیار آسان است. با تنظیم ساده ضبط DVR، پخش فیلم یا هر قسمت از یک نمایش تلویزیونی به طور خودکار ذخیره می‌شود. در اینجا نحوه شروع کار توضیح داده شده است.

به جای جستجوی گزینه “Record” که معمولاً از طریق کابل معمولی حاصل می‌شود، ضبط نمایش‌ها و فیلم‌های YouTube TV را به library خود اضافه کنید.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه نمایش‌ها و فیلم‌های مورد علاقه خود را به کتابخانه YouTube TV خود اضافه کنید.

نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌های YouTube را در تلفن همراه ضبط کنید

ابتدا برنامه YouTube TV را دردستگاه آیفون، آیپد یا اندروید باز کنید. روی نماد جستجو در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

یک کادر جستجو ظاهر می‌شود. می‌توانید نمایش‌ها را براساس گروه، شبکه مرور کنید یا موارد پرطرفدار را ببینید. عنوان نمایش یا فیلم مورد نظر خود را تایپ کنید.

وقتی ما به دنبال How I Met Your Mother بودیم، نمایش بلافاصله در نتایج جستجو ظاهر شد. روی نماد بعلاوه (+) ضربه بزنید تا به کتابخانه شما اضافه شود.

اگر نمی‌خواهید سریعا آن را به کتابخانه تان اضافه کنید، بر روی فیلم ضربه بزنید یا لیست را نشان دهید که اطلاعات بیشتری به دست آورید و یا ببینید کدام قسمت موجود است.

هنگامی که فیلم یا نمایش تلویزیونی با موفقیت اضافه شد، نماد بعلاوه به یک علامت انتخاب تبدیل می‌شود. YouTube TV اکنون هر قسمت از آن نمایش یا پخش یک فیلم رو به جلو را به طور خودکار ضبط می‌کند.

نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌های YouTube را در وب ضبط کنید

روند افزودن فیلم و نمایش به کتابخانه شما از طریق وب بسیار شبیه به برنامه است. ابتدا به وب سایت YouTube TV بروید. روی نماد جستجو در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

بعد، نام نمایش یا فیلم مورد نظر خود را در نوار جستجو تایپ کنید. همچنین در این صفحه می‌توانید نمایش‌ها را بر اساس دسته بندی، شبکه مرور کنید یا ترندها را ببینید.

بر روی نتیجه جستجو مورد نظر خود کلیک کنید.

یک پنجره با اطلاعات اضافی درباره فیلم یا نمایش تلویزیونی و همچنین لیستی کامل از فصل‌های در دسترس، اپیزودها ظاهر خواهد شد. بر روی آیکون بعلاوه (+)کلیک کنید تا نمایش یا فیلم به کتابخانه تان ذخیره شود.

ضبط نمایش و فیلم در YouTube TV

کار تمام شد! DVR نامحدود YouTube TV، هر قسمت از این نمایش را ثبت می‌کند و نیز هر فیلم منتخب را پخش می‌کند.

نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی YouTube را در تلویزیون ضبط کنید

برای این مثال، ما از NVIDIA Shield با Android TV استفاده خواهیم کرد. اگر شما از یک Apple TV یا برنامه YouTube TV داخلی تلویزیون استفاده می‌کنید نیز به همین شکل خواهد بود.

در صفحه اصلی YouTube TV، نماد جستجو را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

ضبط نمایش و فیلم در YouTube TV

نوار جستجو ظاهر می‌شود. برای جستجوی یک نمایش یا فیلم از صفحه کلید یا دستور صوتی روی صفحه استفاده کنید.

ضبط نمایش و فیلم در YouTube TV

همانطور که تایپ می‌کنید، پیشنهادات ظاهر می‌شوند. هنگامی که نمایش یا فیلم شما ظاهر شد، به سمت راست پیمایش کرده و آن را انتخاب کنید.

ضبط نمایش و فیلم در YouTube TV

از منوی نمایش یا فیلم، می‌توانید اطلاعات بیشتری مانند زمان پخش قسمت‌های آینده، اطلاعات مربوط به بازیگران یا سایر گزینه‌ها را مشاهده کنید. نماد بعلاوه (+) را برای افزودن نمایش یا فیلم به کتابخانه خود انتخاب کنید.

ضبط نمایش و فیلم در YouTube TV

سپس اعلانی دریافت می‌کنید که نمایش یا فیلم به کتابخانه شما اضافه شده است. DVR نامحدود YouTube TV هر قسمت از آن نمایش یا فیلم که پخش می‌شود را ضبط می‌کند.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید