در برنامه اینستاگرام ، هیچ راهی برای ذخیره کردن پیام ها و سایر فایل های صوتی تعبیه نشده است، اما در هر گوشی آیفونی یک برنامه داخلی ضبط کننده صفحه نمایش قرار دارد. با استفاده از این برنامه و یک برنامه تبدیل کننده صوتی، می توانید این فایل های صوتی را ذخیره کرده و با استفاده از برنامه های مختلف ارسال نمایید.

مرتبط : چگونه می‌توان تم و Accent Color در DM های اینستاگرام را تغییر داد

در ابتدا برنامه اینستاگرام را روی گوشی آیفون خود باز نموده و روی آیکون “Message” در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا پیام های خصوصی خود را باز کنید.

پیام مورد نظر را پیدا کرده و برای باز کردن این پیام روی آن ضربه بزنید.

پیام های صوتی اینستاگرام

از گوشه سمت راست، انگشت خود را از سمت بالا به پایین بکشید تاControl Center  باز شود، سپس روی آیکون “Record” ضربه بزنید تا ضبط ویدئو و صوت صفحه نمایش گوشی شما شروع شود.

اگر در این قسمت آیکونRecord  دایره ای شکل را مشاهده نمی کنید، لازم است که این گزینه را به مرکز کنترل گوشی خود اضافه کنید.

مرتبط : غیرفعال کردن امکان ارسال پیام برای کاربران فیس بوک به دایرکت اینستاگرام

پیام های صوتی اینستاگرام

مرتبط: بهترین روش تغییر فونت پروفایل و کپشن اینستاگرام

با قرار دادن انگشت خود در پایین در نزدیکی خط سیاه و کشیدن آن به سمت بالا، صفحه را به سمت بالا ببرید تا مرکز کنترل بسته شده و به برنامه اینستاگرام باز گردید.

دکمه پخش پیام صوتی موجود در اینستاگرام را فشار دهید تا این پیام صوتی ضبط شود.

پیام های صوتی اینستاگرام

پس از اتمام پخش این پیام، از گوشه بالا سمت راست انگشت خود را به سمت پایین کشیده تا مجددا “Control Center” باز شود. دوباره روی دکمه “Record” ضربه بزنید تا ضبط متوقف شود.

برنامه “Photos” را باز کنید و فایل ویدیویی که ضبط نموده اید را پیدا کنید.

روی فایل ویدیویی ایجاد شده ضربه بزنید تا باز شود.

در گوشه بالا سمت راست، روی گزینه “Edit” به منظور کوتاه کردن طول این کلیپ ضربه بزنید. در اینجا، شروع و پایان این کلیپ را حذف می کنیم تا فقط همان قسمت صوتی مورد نظر باقی بماند.

مرتبط : بهترین روش مشاهده استوری های اینستاگرام بر روی نقشه

با کشیدن نشانگرهای زرد رنگ به محل مورد نظر، ابتدا و انتهای ویدیوی ضبط شده را تعیین کنید. پس از قرار دادن و تنظیم این کلیپ در طول دلخواه، در پایین صفحه روی گزینه “Done” ضربه بزنید.

جدا سازی صدا از ویدئو

در صورت تمایل می توانید از تبدیل فایل ویدئویی به فایل صوتی صرف نظر کرده و فایل ویدیویی را گوش دهید – یا می توانید با استفاده از یک برنامه شخص ثالث، فایل ویدئویی را تبدیل کرده و یک فایل MP3 صوتی ایجاد کنید.

برنامه App Store را باز کنید و یکی از برنامه های رایگان را که فایل های ویدئویی را به یک فایل صوتی مانند .mp3 تبدیل می کند، بارگیری کنید. گزینه های متعددی وجود دارد، اما بهترین برنامه های رایگان برای تبدیل فایل ویدیویی MyMP3 (که ما در این آموزش استفاده خواهیم کرد)، Media Converter و Video to MP3 هستند.

برنامه را باز کنید و روی آیکون ذره بین موجود در بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید.

روی “Choose video from gallery” ضربه بزنید و درصورتی که برنامه از شما درخواست دسترسی به Photos را داشته باشد، به آن اجازه دسترسی به عکس های گوشی خود را بدهید.

فایل ویدیویی مورد نظر را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. سپس برای تبدیل کردن این فایل، روی ” Choose ” ضربه بزنید.

پیام های صوتی اینستاگرام

برای باز کردن، ارسال یا تغییر نام این فایل، روی نماد سه نقطه ای در سمت راست فایل ضربه بزنید.

پیام های صوتی اینستاگرام

پس از اتمام فرایند تبدیل، برنامه MyMP3 ویدئو را از این فایل جدا کرده و سپس آن را به صورت MP3 فشرده می کند تا بتوانید آن را در هر دستگاهی که از فایل های MP3 پشتیبانی می کند، پخش کنید.

مرتبط : نحوه پین ​​کردن کامنت های اینستاگرام در گوشی آیفون و اندروید

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید