وقتی شروع به استفاده از یک تلفن همراه جدید می کنید، باید اقداماتی را برای اطمینان از نگهداری و حفظ تمام داده هایی که در تلفن همراه قبلی خود داشته اید، انجام دهید. داده هایی مانند عکس ها و یا برنامه های کاربردی به راحتی به تلفن همراه جدید انتقال می یابند، اما پیام های برنامه واتس اپ را چگونه منتقل کنیم؟ به احتمال زیاد مایلید سابقه چت های واتس اپ خود را نیز نگهدارید. برای حفظ این پیام ها، برنامه iMyFone iTransor برای واتس اپ وارد عمل می شود.

این برنامه در همه نوع تلفن همراهی کار می کند و به شما این امکان را می دهد تا بدون احتیاج به سایر ابزارهای انتقال دهنده پیچیده، پیام ها و داده های واتس اپ خود را به یک تلفن همراه جدید به راحتی انتقال دهید. برنامه iMyFone iTransor برای واتس اپ، از دستگاه های دارای سیستم عامل Android و iOS پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید پیام های خود را از یک گوشی تلفن همراه با یک سیستم عامل به سیستم دیگری با سیستم عامل متفاوت یا به تلفن همراهی با همان سیستم عامل انتقال دهید. مهم نیست تنظیمات شما چگونه باشد، iMyFone iTransor برای واتس اپ، به راحتی امکان انتقال، تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات واتس اپ  را فراهم کند.

امکانات این ابزار بیشتر از انتقال سابقه پیام های واتس اپ است. با استفاده از iMyFone iTransor برای واتس اپ، می توانید برای همه پیام ها، نسخه پشتیبان برای رایانه نیز تهیه کنید (برای حالتی که تلفن همراه خود را گم کنید یا اینکه تلفن همراه شما به سرقت برود) و می توانید در صورت لزوم به راحتی پیام های خود را به دستگاه جدیدی برگردانید.

به احتمال زیاد بهترین ویژگی برنامه iMyFone iTransor برای واتس اپ، برخلاف سایر ابزارهای مشابه، استفاده بسیار آسان از آن می باشد. تنها با یک بار کلیک کردن می توانید پیام های خود را از دستگاه قدیمی­تان به یک دستگاه جدید منتقل کنید. در کل رابط کاربری آن به خوبی طراحی شده است و پس از باز کردن این برنامه، بلافاصله متوجه نحوه عملکرد آن خواهید شد.

در اینجا نحوه انتقال پیام های واتس اپ به یک تلفن همراه جدید آورده شده است:

دستگاه های خود را با استفاده از یک کابل USB به رایانه متصل کنید.

انتقال تمام پیام های واتس اپ

پس از اینکه تلفن همراه شما شناسایی شد، دکمه “Transfer” را در رابط کاربری فشار دهید.

انتقال تمام پیام های واتس اپ

صبر کنید تا انتقال داده ها به پایان برسد، سپس دکمه “Done” را فشار دهید تا دستگاه مجدداً راه اندازی شود – پس از آن، پیام های واتس اپ شما در تلفن همراه جدید قابل مشاهده هستند.

انتقال تمام پیام های واتس اپ

برنامه iMyFone iTransor برای واتس اپ، یک برنامه همه کاره است. این روزها برنامه واتس اپ علاوه بر ارسال پیام و چت کردن، برای انتقال داده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. خوشبختانه این برنامه عکس ها، فیلم ها و پیوست های شما را نیز به دستگاه جدید منتقل می کند که با این امکان دیگر نگران از دست دادن این پیوست ها نخواهید بود.

مزایای زیادی برای ذخیره کردن یک نسخه پشتیبان از پیام های واتس اپ در رایانه، نسبت به ذخیره سازی نسخه پشتیبان در فضای ابری وجود دارد. به عنوان مثال، در این صورت دیگر نگران مشکلاتی مانند پر شدن فضای ذخیره ابری خود نخواهید بود. همچنین می توانید با استفاده از برنامه iTransor Lite به سابقه پیام های خود دسترسی داشته باشید و حتی پیام های خود را چاپ نمایید و یا می توانید از این سرویس در اتصال با سرویس ابری استفاده کنید تا همیشه چندین نسخه پشتیبان مختلف داشته باشید و پیام های خود را ایمن و کامل نگه دارید.

اگر مرتباً تلفن همراه خود را تعویض می کنید، نگران گم کردن دستگاه خود هستید و یا دلواپس دزدیده شدن گوشی خود هستید، یا اینکه می خواهید با خیال راحت سابقه پیام های خود را به یک دستگاه جدید منتقل کنید، iMyFone iTransor برای واتس اپ، یک راه مطمئن برای انجام این کار است. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتقال داده ها را می توانید مستقیماً از وب سایت iMyFone به دست آورید.

 

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید