اگر کمی دقت نکنید ، بعد از مدتی خیلی سریع متوجه می شوید که اکانت های اینستاگرام زیادی را دنبال می کنید . شبکه اجتماعی اینستاگرام برای اینکه آسان تر به لیست اکانت ها دسترسی داشته و آنها را unfollow کنید ، دو نوع دسته “ Least Interacted With” و

Most Shown in Feed” را در نسخه آیفون و اندروید برنامه خود اضافه کرده است .

مرتبط : اپلیکیشن اینستاگرام حالت عکاسی پرتره خود را توسعه می دهد ، راه های افزایش فالور در اینستاگرام ، انتقال پیام های دایرکت اینستاگرام به برنامه ای مجزا مشابه اسنپ چت

ابتدا برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند خود باز کنید . اگر احیانا نمی توانید برنامه در صفحه اصلی آیفون نبود ، می توانید از جستجوی Spotlight داخلی اپل استفاده کنید . کاربران اندرویدی هم که با این مشکل روبرو هستند، می توانند اینستاگرام را در لیست تمام برنامه ها یا با استفاده از جستجو پیدا کنند .

instagram

در مرحله بعدی روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست برنامه ضربه بزنید .

instagram

گزینه “Following” که در بالای پروفایل شما وجود دارد را انتخاب کنید.

اکانت های اینستاگرام

حالا باید یک بخش جدید به اسم “Categories” را در بالای لیست حساب هایی که دنبال می کنید ببینید . روی دسته “ Least Interacted With” یا “ Most Shown in Feed” ضربه بزنید .

اکانت های اینستاگرام

با انتخاب گزینه ”  Least Interacted With” لیست جدیدی بارگذاری شده است و حساب هایی که در طی ۹۰ روز گذشته کمترین میزان تعامل را با آن ها داشته‌ اید نشان می دهد. اینستاگرام بر اساس تعدادی که پست های یک اکانت را لایک می کنید یا به استوری آن اکانت واکنش نشان می دهید، اکانت ها را در این دو دسته قرار می دهد .

اکانت های اینستاگرامدر قسمتMost Shown in Feed ” ” هم لیست بسیار مشابهی را پیدا خواهید کرد .

اکانت های اینستاگرام

 مرتبط : آموزش کامل حذف اکانت اینستاگرام بصورت دائمی ، اپدیت جدید اینستاگرام، IGTV عرضه شد 

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید