وقتی که یک صفحه از صفحه اصلی (home screen) آیفون خود را پنهان می کنید، گوشی تلفن همراه شما به طور خودکار همه بارگیری های جدید برنامه ای را به App Library ارسال می کند. اما اگر می خواهید این بارگیری، بدون ویرایش صفحه اصلی انجام شود، لازم است که اقدامات زیر را انجام دهید.

کتابخانه برنامه ها یا App Library اپل، جایگزین  app drawerاندروید (کشوی برنامه های اندروید) است. کتابخانه برنامه ها یک صفحه واحد است که لیست تمام برنامه های نصب شده در گوشی آیفون شما را نشان می دهد. برنامه ها به صورت هوشمندانه ای در پوشه های مختلف سازماندهی می شوند و جستجو در بین آنها نیز آسان می گردد. کتابخانه برنامه ها را می توانید در سمت راست ترین صفحه از صفحات اصلی گوشی خود پیدا کنید.

به طور پیش فرض، یک برنامه تازه بارگیری شده در آخرین صفحه از صفحات اصلی گوشی شما قرار می گیرد. اگر مایل به استفاده از کتابخانه برنامه ها باشید، احتمالا ترجیح می دهید که خودتان برنامه های تازه نصب شده را مستقیماً به کتابخانه برنامه ها ارسال کنید (که البته این کار به کاهش بهم ریختگی و شلوغی صفحه اصلی گوشی نیز کمک می کند).

برنامه “Settings” را باز کنید و به بخش “Home Screen” بروید.

App Library گوشی آیفون

در اینجا در زیر “New App Downloads”، گزینه “App Library Only” را انتخاب کنید.

App Library گوشی آیفون

اگر می خواهید نشان های اطلاع رسانی (notification badges) مربوط به برنامه ها را در کتابخانه برنامه ها مشاهده کنید، روی گزینه موجود در کنار گزینه “Show In App Library” ضربه بزنید.

همه مراحل لازم انجام شد! از این به بعد پس از بارگیری برنامه های جدید، برنامه ها به جای قرار گیری در صفحه اصلی، در پوشه Recently Added” در کتابخانه برنامه ها قرار می گیرند.

App Library گوشی آیفون

همانطور که در بالا اشاره کردیم، می توانید با پنهان کردن یکی از صفحه های اصلی گوشی آیفون خود، این ویژگی را فعال کنید. برای غیر فعال کردن یکی از صفحه های اصلی، وقتی که صفحات اصلی در حالت لرزش و حرکت (jiggle mode) هستند، روی دکمه صفحات ضربه بزنید و سپس علامت تایید مخفی شدن صفحه را انتخاب کنید تا صفحه مربوطه پنهان شود. برای یافتن اطلاعات بیشتر در خصوص پنهان کردن صفحات اصلی گوشی آیفون، این لینک را بررسی کنید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید