اپل وان (Apple One) یک بسته اشتراکی از خدمات شرکت Silicon Valley است که در ترکیب این خدمات، هزینه این بسته ارزان تر از حالتی می شود که به صورت جداگانه خریداری شوند. اگر می خواهید در هر ماه، هزینه کمتری داشته باشید، در این مقاله نحوه ثبت نام در Apple One با استفاده از گوشی آیفون، تبلت آیپد یا سیستم مک بیان شده است.

سه برنامه (plan) مختلف برای  اپل وان وجود دارد که می توانید یکی از این برنامه ها را انتخاب کنید. دسته بندی های Family و Premier، قابلیت اشتراک گذاری با حداکثر پنج کاربر را دارند:

  • Individual – فردی (۱۲.۹۵ دلار در ماه، ۶ دلار هزینه کمتر به صورت ماهانه): Apple Music،Apple TV + ، Apple Arcade ، ۵۰ گیگابایت حافظه iCloud.
  • Family – خانواده (۱۹.۹۵ دلار در ماه، ۸ دلار هزینه کمتر به صورت ماهانه): Apple Music،Apple TV + ، Apple Arcade ، ۲۰۰ گیگابایت حافظه iCloud.
  • Premier – برتر (۹۵ دلار در ماه، ۲۵ دلار هزینه کمتر به صورت ماهانه): Apple Music،Apple TV + ، Apple Arcade ، ۲ ترابایت حافظه iCloud ،Apple News + ،Apple Fitness + (که در اواخر سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار می گیرد).

حالا که می دانید گرفتن اشتراک کدام یک از برنامه های اپل وان برای شما مناسب تر است، نحوه ثبت در اپل وان را آغاز می کنیم.

مرتبط: نکات و ترفند های HomePod اپل که باید بدانید!

در اپل وان ثبت نام کنید

با باز کردن برنامه “Settings” در گوشی آیفون یا تبلت آیپد، شروع می کنیم. اگر نمی توانید این برنامه را پیدا کنید، در وسط صفحه اصلی، انگشت خود را به سمت پایین بکشید و از ویژگی جستجوی Spotlight داخلی اپل برای یافتن این برنامه استفاده کنید.

مرتبط : بهترین روش استفاده از Spotlight سیستم مک

در مرحله بعد، روی پروفایل کاربری خود که به اپل آیدی (Apple ID) شما لینک شده است و در بالای این منو مشاهده می شود، ضربه بزنید.

گزینه “Subscriptions” را انتخاب کنید.

حالا پیشنهادی برای ثبت نام در اپل وان، در نزدیکی بالای صفحه مشاهده می شود. روی لینک ” Try It Now ” که در لیست “Get Apple One” قرار دارد، ضربه بزنید.

مناسب ترین برنامه را انتخاب کنید. می توانید از بین برنامه های “Individual”، “Family” یا “Premier”، مورد دلخواه را انتخاب نمایید. برای ادامه روی دکمه “Start Free Trial” کلیک کنید.

منویی ظاهر می شود که تأیید می کند می خواهید اشتراک اپل وان خود را شروع کنید. سیاست گذاری این اشتراک، قیمت و اطلاعات مربوط به پرداخت های بعدی، نمایش داده می شود – برای تأیید این موارد، دکمه کنار دستگاه را دو بار فشار دهید (یا اگر دستگاه شما از دکمه Home برخوردار است، دوبار آن را فشار دهید).

اکنون با موفقیت در اپل وان ثبت نام کرده اید. برای شروع گوش کردن به در موسیقی، پخش کردن ویدیو یا موارد دیگر، روی دکمه “Done” ضربه بزنید.

برنامه اپل وان خود را تغییر دهید

اگر می خواهید سطح برنامه اپل وان خود را ارتقا دهید و یا اینکه سطح آن را تنزل دهید، به راحتی می توانید برنامه فعلی خود را تغییر دهید.

برای شروع این کار، برنامه “Settings” را باز کنید.

همانند آنچه که در بالا به آن اشاره کردیم، روی اپل آیدی خود در بالای منو ضربه بزنید.

گزینه “Subscriptions” را انتخاب کنید.

اشتراک “Apple One” خود را انتخاب کنید.

روی برنامه مورد نظر که می خواهید برنامه فعلی خود را به این مورد تغییر دهید – Individual، Family یا Premier – ضربه بزنید.

پنجره تأیید ظاهر می شود. دکمه کنار گوشی یا دکمه Home را دوبار فشار دهید تا تغییر برنامه اشتراک شما تأیید شود.

به طور جایگزین، اگر فقط می خواهید یک یا دو سرویس این بسته را نگه دارید، اما تمایلی به نگهداری خود اپل وان ندارید، دکمه “Choose Individual Services” را انتخاب کنید.

در اینجا می توانید سرویس هایی را که مایل به نگهداری آن ها هستید را انتخاب نمایید و سپس تغییر ایجاد شده را تأیید کنید.

این دکمه لیست خدمات تحت اشتراک شما و هزینه ماهانه جدید را نشان می دهد.

اشتراک اپل وان خود را لغو کنید

اگر دیگر از سرویس های بسته ای استفاده نمی کنید (یا اگر این سرویس ها برای شما خیلی پر هزینه هستند)، لغو اشتراک اپل وان نیز به آسانی تنظیم اشتراک آن انجام می شود. با باز کردن برنامه “Settings” در گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود، مراحل این کار را شروع کنید.

ثبت نام در Apple One

روی پروفایل کاربری خود در بالای صفحه که شامل آواتار اپل آیدی شما است، ضربه بزنید.

ثبت نام در Apple One

دکمه “Subscriptions” را انتخاب کنید.

ثبت نام در Apple One

اشتراک “Apple One” را از لیست گزینه های نمایش داده شده، انتخاب کنید.

ثبت نام در Apple One

به پایین منو رفته و سپس روی دکمه “Cancel Apple One” ضربه بزنید.

ثبت نام در Apple One

قبل از اینکه بتوانید “اپل وان” خود را کنسل کنید، اپل سعی می کند تا اشتراک شما را حفظ کند. اگر برای شما دلیل لغو اپل وان این است که از همه سرویس های موجود آن استفاده نمی کنید، می توانید اشتراک خود را به سرویس های منحصر به فردی مانند Apple Music و ذخیره سازی iCloud، تغییر دهید.

ثبت نام در Apple One

اگر نسبت به لغو اشتراک اپل وان خود مطمئن هستید، روی دکمه “Cancel Apple One” که در پایین صفحه قرار دارد، ضربه بزنید.

ثبت نام در Apple One

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید