اینستاگرام از سه نوع حساب کاربری برخوردار است: حساب شخصی (Personal)، سازنده (Creator) و حساب Business. برای اکثر افراد حساب شخصی کافی است و اکثرا از این نوع حساب استفاده می کنند، در حالی که دو گزینه دیگر حساب های حرفه ای برای کسانی که مشاغل تجاری دارند و قصد تبلیغات محصولات خود، پروموت پست ها، فروش محصولات و به دست آوردن آنالیز حساب خود را دارند، ایده آل تر است. در این مقاله نحوه تغییر و جابه جایی بین انواع حساب های اینستاگرام را بررسی می کنیم.

مرتبط: چگونه می‌توان تم و Accent Color در DM های اینستاگرام را تغییر داد

من به کدام یک از انواع حساب شخصی، حساب Creator یا حساب Business نیاز دارم؟

بیشتر افراد تنها به یک حساب شخصی احتیاج دارند. این نوع حساب کاربری، تنها نوع حسابی کاربری موجود در اینستاگرام است که می توانید آن را به صورت خصوصی درآورید تا بتوانید کنترل کنید چه کسای شما را دنبال می کنند و چه کسای پست های شما را می بینند. با این حال، اگر از اینستاگرام به صورت حرفه ای استفاده می کنید، احتمالا داشتن یک حساب سازنده یا تجاری (بیزیمس اکانت) برای شما مفیدتر باشد.

اگر اینفلوئنسر، YouTuber یا یک تولیدکننده شخصی هستید، یک حساب Creator برای کار شما مناسب تر است. اگر می خواهید برای کسب و کار خود، مثلا کاری مانند یک رستوران یا سالن زیبایی حساب ایجاد می کنید، یک حساب Business ایجاد نمایید. تفاوت بسیار کمی بین این دو حساب وجود دارد، بجز اینکه حساب های Creator می توانند جزئیات تماس و نوع کسب و کارهای خود را پنهان کنند تا بیشتر شبیه یک حساب شخصی معمولی به نظر برسند.

الزامات حساب های حرفه ای

حساب Business

الزامات اینستاگرام برای ایجاد حساب های کاربری حرفه ای بسیار کم است: هرکسی می تواند در یکی از این حساب های کاربری حرفه ای ثبت نام کند و حساب خود را به عنوان یک حساب business معرفی کند. با این حال، اگر می خواهید برای محصولات خود تبلیغات کنید یا پست هایی با لینک مستقیم به محصولات خود ایجاد کنید، لازم است که یک صفحه Facebook داشته باشید.

همچنین، تنها می توانید به طور همزمان پنج حساب Instagram را مدیریت کنید ، بنابراین اگر تعداد زیادی حساب حرفه ای ایجاد کنید، باید از برخی از این حساب ها خارج شوید (log out کنید).

مرتبط: نحوه دریافت نوتیفیکیشن برای پست استوری Live و IGTV اینستاگرام

نحوه جابجایی بین حساب های کاربری شخصی و حساب Business

برای تغییر نوع حساب کاربری خود، برنامه Instagram را باز کرده و به صفحه Profile خود بروید. برای دسترسی به منو، روی سه خط کوچک در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

به Settings > Account بروید.

حساب Creator

روی “Switch to Professional Account” ضربه بزنید و مراحل نصب را دنبال کنید.

Switch to Business Account

در اینجا می توانید دسته بندی کسب و کار خود را انتخاب کنید، یک صفحه Facebook را به این حساب کاربری اینستاگرام متصل کنید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید)، موقعیت مکانی و اطلاعات تماس خود را اضافه کرده و تعیین کنید که آیا یک حساب Creator یا حساب Business می خواهید داشته باشید.

اگر زمانی خواستید دوباره نوع حساب خود را تغییر دهید، به Settings > Account بروید و روی ” Switch account type ” ضربه بزنید. سپس یا ” Switch to Personal Account ” یا ” Switch to Business Account ” را انتخاب نمایید.

مرتبط: نحوه ذخیره سازی پیام های صوتی اینستاگرام در گوشی آیفون

howtogeek

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید