آیا سعی کرده‌ اید با تلفن شخصی با او تماس بگیرید اما بی‌ فایده است؟ ممکن است شماره تلفن شما را بلاک کرده باشند. در اینجا چند راه وجود دارد که بفهمید آیا شخصی شما را در تلفن اندرویدی شما بلاک کرده است یا خیر.

از تلفن خود و سپس با تلفن دیگری با شخص تماس بگیرید

یکی از راه‌ های بررسی اینکه آیا شخصی شماره شما را مسدود کرده است، تماس با او از طریق تلفن خود و سپس تلفن دیگری است. اگر هنگام تماس از هر دو تلفن پاسخ یکسانی دریافت کنید، بعید است که مسدود شده باشید.

با این حال، اگر هنگام تماس با تلفن خود پاسخ متفاوتی دریافت کنید، به احتمال زیاد آن شخص شماره تلفن شما را مسدود کرده است. این به این دلیل است که اگر آن شخص شما را مسدود نکرده بود، در هر دو تماس خود پاسخ یکسانی دریافت خواهید کرد.

برای اینکه بدانید آیا شخصی پیام‌ های متنی شما را در اندروید مسدود کرده است، می‌ توانید از طریق تلفن خود به آن شخص پیامک ارسال کنید و ببینید آیا پاسخی دریافت می‌ کنید یا خیر. اگر برای مدت طولانی از طریق تماس یا پیامک پاسخی از طرف شخص دریافت نکردید، ممکن است شما را مسدود کرده باشد، بدون اینکه مایل به ارتباط بیشتر با شما باشد.

از تلفن خود چندین بار با شخص تماس بگیرید

ممکن است فردی که می‌ خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، به جای مسدود کردن شما، حالت مزاحم نشوید (DND) را در تلفن خود فعال کرده باشد که همه نوع اعلان‌ ها را در دستگاهش بی‌ صدا می‌ کند. در این حالت، اگر آنها اجازه تماس های تکراری را در حالت DND خود داده باشند، می توانید چندین بار با آنها تماس بگیرید و از حالت عبور کنید.

توجه: اگر شخصی حالت DND را فعال کرده باشد، احتمالاً نمی‌ خواهد مزاحم شود، مگر اینکه در شرایط اضطراری باشد. وقتی تصمیم می گیرید چندین بار تماس بگیرید یا خیر، به آن احترام بگذارید.

برای انجام این کار، با فرد تماس بگیرید و اجازه دهید تلفن برای چند ثانیه زنگ بخورد. سپس، تماس را پایان دهید و بلافاصله دوباره با آنها تماس بگیرید.

اگر سپس به تماس شما پاسخ دادند، احتمالاً DND با تماس‌ گیرنده‌ های تکراری فعال داشته‌ اند. اگر پاسخ ندهند، ممکن است شما را مسدود کرده باشند یا به سادگی اجازه تماس های مکرر در DND را نداده باشند.

کمی صبر کنید و سپس دوباره با شخص تماس بگیرید

شخصی که می‌ خواهید با او تماس بگیرید ممکن است در شرایطی باشد که نتواند تماس شما را بگیرد. آنها ممکن است تلفن خود را خاموش کرده باشند، حالت هواپیما را فعال کرده باشند یا از پوشش شبکه خارج شده باشند.

در همه این موارد، هر کاری که انجام می دهید نمی توانید با آنها تماس بگیرید. بهترین کاری که می توانید در این موارد انجام دهید این است که قبل از برقراری تماس مجدد مدتی صبر کنید.

حساب های رسانه های اجتماعی آن شخص را بررسی کنید

اگر کسی نمی خواهد از شما بشنود، ممکن است علاوه بر مسدود کردن شماره تلفن و پیامک شما را در شبکه های اجتماعی مسدود کند. برای تأیید این موضوع، می‌ توانید حساب‌ های آن شخص را در سایت‌ هایی مانند فیس‌ بوک یا اینستاگرام بررسی کنید و ببینید آیا می‌ توانید به پروفایل او دسترسی پیدا کنید.

همچنین می‌ توانید بررسی کنید که آیا آنها شما را در واتس‌ اپ بلاک کرده‌ اند یا خیر، همچنین تأیید کنید که شماره تلفن شما مسدود شده است. اگر فردی را در این پلتفرم‌ ها قابل دسترسی یافتید، ممکن است به جای تلفن، از طریق یکی از آن پلتفرم‌ ها با او تماس بگیرید.

و این همان کاری است که می‌ توانید انجام دهید تا بفهمید کسی شما را در تلفن Android خود مسدود کرده است.

howtogeek

سایر مقالات ما را در مجله کندل بخوانید

برای خرید محصولات دل کلیک کنید

کندل، عرضه کننده محصولات دل در ایران

برای اطلاع از قیمت لپ تاپ دل کلیک کنید

مانیتور دل | تبلت دل | لوازم جانبی دل

فروش و خدمات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید