Home مقالات آموزشی نحوه پیگیری تغییرات ایجاد شده در یک فایل مایکروسافت پاورپوینت

نحوه پیگیری تغییرات ایجاد شده در یک فایل مایکروسافت پاورپوینت

0
554
فایل مايکروسافت پاورپوینت

در حالی که امکان همکاری همزمان کاربران مایکروسافت ۳۶۵، روی فایل های ارائه پاورپوینت فراهم است، برخی از افراد ترجیح می دهند به طور مستقل کار کنند و کارشان را زمان دیگری در اختیار دیگران قرار دهند تا بررسی و ویرایش شود. در این مقاله نحوه مشاهده و پیگیری تغییرات صورت گرفته روی فایل مایکروسافت پاورپوینت پس از بازگشت مجدد فایل به شما، توضیح داده می شود.

مرتبط : آموزش افزودن زیرنویس به تصاویر پاورپوینت

برای پیگیری تغییراتی که سایر همکاران بررسی کننده فایل ارائه ماکروسافت پاورپوینت شما ایجاد کرده اند، به این دو مورد نیاز دارید:

  • یک کپی از فایل اصلی (قبل از ایجاد تغییر)
  • یک کپی از فایل بررسی شده

با داشتن این دو مورد، می توانید تغییرات حاصل شده را ردیابی کنید. برای این منظور فایل بررسی شده را باز کنید. پس از باز کردن این فایل، به زبانه “Compare” بروید، سپس گزینه “Review” را از گروه “Compare” انتخاب نمایید.

حالا فایل مبدا را که حاوی محتوای اصلی قبل از تغییرات ناشی از بررسی های صورت گرفته است را انتخاب کنید. پس از انتخاب این فایل، روی گزینه “Merge” کلیک کنید.

فایل مایکروسافت پاورپوینت

پس از ادغام، صفحه “Revisions” در سمت راست پنجره پاورپوینت باز می شود. این پنجره شامل تمام جزئیات متفاوت بین فایل اصلی و فایل ویرایش شده است. اگر در یک اسلاید خاص، هیچ گونه ویرایشی ایجاد نشده باشد، پاورپوینت این موضوع را در پنجره “Revisions” به شما اطلاع می دهد و حتی به شما می گوید که اسلاید بعدی که در آن تغییراتی صورت گرفته است، کدام اسلاید است.

فایل مایکروسافت پاورپوینت

اگر در اسلایدی قرار گرفته اید که تغییراتی در محتوای آن ایجاد شده است، این تغییرات در جعبه “Slide Changes” صفحه “Revisions” ظاهر می شود.

فایل مایکروسافت پاورپوینت

با کلیک روی خط ظاهر شده، کادری حاوی تمام تغییرات ایجاد شده روی محتوای خاص، نمایش داده می شود.

حالا می توانید ببینید که چه تغییراتی توسط چه کسانی انجام شده است و می توانید با انتخاب / عدم انتخاب علامت کادر کنار هر مورد در لیست تغییرات، تصمیم بگیرید که محتوای اصلی حفظ شود یا تغییرات ایجاد شده را نگه دارید.

اگر می خواهید محتوای این بلوک را به محتوای اصلی اولیه برگردانید، کادر کنار “All Changes to Content Placeholder 2” را علامت بزنید.

فایل مایکروسافت پاورپوینت

این مراحل را برای تمام اسلایدهای تغییر کرده در فایل ارائه ماکروسافت پاورپوینت تکرار کنید.

مرتبط: نحوه فشرده سازی تصاویر در پاورپوینت مایکروسافت

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here