یک ساعت هوشمند در زمان سفر، یک همراه مفید است. ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ در برگیرنده Google Maps نیست، با این حال، شما هنوز هم می‌توانید از مسیریاب Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ استفاده نمایید.

در ساعت هوشمند سامسونگ هیچ برنامه کاربردی گوگل و برنامه رسمی فروشگاه گلکسی وجود ندارد اما همانطور که می‌توانید Google Assistant را در ساعت سامسونگ به کار بگیرید و راه‌اندازی کنید، روش‌هایی نیز وجود دارد که می‌توانید از Google Maps استفاده کنید.

البته چند برنامه ها ادغام Google Maps با ساعت هوشمند سامسونگ  وجود دارند. از آنجا که ساعت‌ها دارای نمایشگرهای کوچک هستند، این برنامه‌ها به جای مرور نمای کلی نقشه، معمولا بر مسیریابی مرحله به مرحله تمرکز دارند. ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید دستورالعمل‌های مفید را در مچ دست خود داشته باشید.

Navigator Pro

برنامه رایگان Navigator Pro را از فروشگاه Apps Galaxy در ساعت هوشمند خود نصب کنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

همچنین در گوشی اندرویدی خود به برنامه‌ همراه نیاز دارید. البته برای Google Map، گزینه‌های رایگان زیادی وجود ندارد. Navigation Pro یک برنامه با کیفیت و دارای ویژگی‌های زیادی است و استفاده از آن بسیار آسان می‌باشد.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

برنامه را از طریق تلفن اندروید خود باز کنید و هنگامی که برای اولین بار راه‌اندازی شد، باید به اعلان‌های دستگاه دسترسی داشته باشد و به این صورت برنامه دستورالعمل‌ها را به ساعت شما منتقل می‌کند. بر ” Allow Access ” ضربه بزنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

تنظیمات ” Notification Access ” باز خواهد شد. سوئیچ “Navigation Pro” روشن کنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

در پیام بازشده روی ” Allow”  ضربه بزنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

در صورتی که مسیریاب به طور خودکار برگردانده نشد، دوباره به سراغ برنامه مسیریابی Navigation Pro بروید. از شما خواسته می‌شود که به برنامه اجازه اجرا در پس زمینه را دهید، سپس بر روی دکمه ” Allow” ضربه بزنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

از آنجا که برنامه ساعت را قبلا نصب کرده ایم، می‌توانیم از صفحه بعدی صرف نظر کنیم. برای ادامه روی فلش گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

این برای تنظیم اولیه است و برای استفاده از برنامه، روی ” Start Navigation ” ضربه بزنید تا Google Maps روی تلفن باز شود.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

مکانی را پیدا کنید و دستورالعمل‌های مسیریابی را مرحله به مرحله اجرا کنید.

Google Maps در ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ

هنگامی که Google Maps مسیریابی را بر روی تلفن شما شروع می‌کند، دستورالعمل‌ها به صورت خودکار روی ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ شما باز خواهند شد. ساعت به هنگام نزدیک شدن به جهت بعدی و دستور جدید، ویبره خواهد زد. متاسفانه نمی‌توانید مسیریابی خود را فقط از روی ساعت انجام دهید.

برای بهینه‌سازی نحوه کارکرد برنامه، برنامه “Navigation Pro” را در تلفن Android خود باز کنید و روی “تنظیمات” در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. در صورت پشتیبانی از ساعت و سایر گزینه‌ها، می‌توانید در صفحه نمایش، خروجی صدا را تنظیم کنید.

 

برنامه Awesome Navigator

گزینه دوم برنامه‌ای به نام Awesome Navigator است. توجه داشته باشید که مدت کوتاهی پس از انتشار، این پست از فروشگاه گلکسی برداشته شد، اما توسعه‌دهنده در تلاش است تا آن را به صورت آنلاین بازگرداند.

برنامه رایگان Awesome Navigator را در ساعت هوشمند سامسونگ خود از فروشگاه گلکسی دانلود کنید.

همچنین در تلفن اندروید به برنامه همراه نیز نیاز دارید. گزینه‌های رایگان زیادی برای Google Maps ساعتهای سامسونگ وجود ندارد، اما ما Awesome Navigator را توصیه می‌کنیم، زیرا از نظر قیمت مناسب و استفاده از آن آسان است.

 

برنامه “Awesome Navigator” را در گوشی خود باز کنید. لازم است به اعلان‌های خود دسترسی پیدا کنید، زیرا نحوه هدایت دستورالعمل‌های مسیریابی در ساعت شما است.

این گزینه “دسترسی به اعلان” اندروید را باز می‌کند. گزینه “Awesome Navigator” را روشن کنید.

برای دسترسی به اعلان برنامه، روی پیام پاپ آپ، ” Allow ” را بزنید.

 

اگر به صورت خودکار هدایت نشدید، به برنامه Awesome Navigator بازگردید. برای تأیید نصب برنامه ساعت، روی ” Got It ” ضربه بزنید.

اکنون، برای دریافت دستورالعمل‌های ناوبری در ساعت خود، “Google Maps” را از طریق تلفن خود باز کرده و حرکت به یک مکان را شروع کنید.

این برنامه در ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی شما شروع به کار می‌کند و اولین دستورالعمل را نمایش می‌دهد. ساعت به هنگام نزدیک شدن به جهت بعدی و زمانی که یک دستور جدید داده می‌شود، ویبره میزند.

متأسفانه ، شما نمی‌توانید مسیریابی را از ساعت شروع کنید.

در هر زمان “تنظیمات” را در برنامه Awesome Navigator بزنید تا آنچه را که در ساعت شما نشان داده شده را به همراه سایر گزینه ها بهینه سازی کنید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید