Live Caption در تلفن شما، به صورت خودکار زیرنویس‌ها را برای هرگونه پخش صوتی اضافه می‌کند و در بسیاری از مواقع فوق‌العاده مفید است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از Live Captions در گوشی پیکسل گوگل ، از جمله پیکسل ۲ یا جدیدتر استفاده کنید.

Live Caption فقط از انگلیسی پشتیبانی می‌کند، اما با فیلم‌ها، پادکست‌ها، تماس‌های تلفنی و ویدیویی و موارد دیگر نیز کار می‌کند. (با موسیقی کار نمی‌کند.)

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید که آیا Live Caption را در گوشی خود دارید یا خیر. برای انجام این کار، دوبار صفحه را از بالا به پایین بکشید و سپس روی آیکون Gear ضربه بزنید تا فهرست “تنظیمات” را باز کنید.

بعد ، روی ” Sound ” بزنید.

به پایین بروید و روی “Live Caption” ضربه بزنید. اگر این را نمی‌بینید، ویژگی Live Caption را در تلفن خود ندارید.

دو روش برای استفاده از Live Caption وجود دارد. اگر می‌خواهید زیرنوس‌ها با هر صوتی به طور خودکار نمایش داده شوند، گزینه “Live Caption” را روشن کنید.

اگر می‌خواهید آن را خاموش کنید، اما هر زمان که صدا پخش می‌شود به راحتی در دسترس باشد، گزینه “Live Caption in Volume Control” را روشن کنید.

همچنین می‌توانید در حین تماس تلفنی از Live Caption استفاده کنید. برای فعال کردن این گزینه، روی “Caption Calls” ضربه بزنید و زمان و نحوه عملکرد آن را انتخاب کنید. البته فقط برای تماس تلفنی با یک شخص استفاده می‌شود.

Live Captions در گوشی پیکسل گوگل

در تصویر زیر می‌بینید، هنگامی که یک فیلم YouTube را تماشا می‌کنید، Live Caption ظاهر می‌شود. شما می‌توانید با ضربه زدن و نگه داشتن آن، باکس توضیحات را دور صفحه بکشید.

Live Captions در گوشی پیکسل گوگل

برای فعال یا غیرفعال کردن دستی Live Caption، یکی از دکمه‌های Volume را در کنار تلفن خود فشار دهید تا کنترل‌های “Volume” باز شود. بر روی نماد Live Caption ضربه بزنید تا این ویژگی سریع روشن یا خاموش شود.

Live Captions در گوشی پیکسل گوگل

اگر ” Ask Every Time” را برای Caption Calls انتخاب کرده‌اید، هر زمان که به یک تماس پاسخ می‌دهید، پنجره زیر را نشان داده می‌شود.

اگر نمی خواهید گزینه های ” Caption Call” یا ” Don’t Caption Call” را انتخاب کنید، گزینه ” Don’t Ask Again” را انتخاب کنید.

 

Live Captions در گوشی پیکسل گوگل

 

با توجه به انتخاب شما، Live Caption با هر بار پخش صوتی در تلفنتان ظاهر می‌شود البته می‌توانید در صورت لزوم آن را روشن یا خاموش کنید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید