شما می توانید درست همانند برنامه واتس اپ، در برنامه Signal نیز از بسته های استیکر (sticker packs) استفاده کنید. این برنامه پیام رمزگذاری شده در ابتدای کار چند بسته استیکری را در اختیار شما قرار می دهد. اگر این بسته ها برای شما کافی نیست، می توانید استیکر های ایجاد شده توسط سازندگان شخص ثالث را بارگیری کرده و مستقیماً در برنامه سیگنال از آنها استفاده کنید.

مرتبط : بهترین روش استفاده از برنامه Signal در کامپیوتر

نحوه استفاده از بسته های استیکر داخلی برنامه سیگنال

بسته های استیکری خود Signal برای شروع استفاده از این برنامه کافی است. مانند همه چیز دیگری در برنامه Signal، استیکرها نیز با استفاده از رمزگذاری end-to-end ایمن می شوند. مراحل استفاده از این بسته های استیکری براساس دستگاه شما کمی متفاوت است.

اگر از برنامه سیگنال در گوشی آیفون استفاده می کنید، ابتدا مکالمه ای را در این برنامه باز کنید، سپس از قسمت کناری جعبه متنی، روی دکمه استیکر ضربه بزنید.

در اینجا، روی دکمه “+” از گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

استفاده از بسته های استیکری در برنامه Signal

اکنون همه استیکرهای موجود را مشاهده می کنید. می توانید روی بسته استیکر ضربه بزنید تا همه استیکرهای موجود در این بسته را ببینید. برای نصب یک بسته استیکر، روی دکمه بارگیری ضربه بزنید.

استفاده از بسته های استیکری در برنامه Signal

این بسته استیکر را در بالای قسمت استیکرها پیدا خواهید کرد. بسته استیکر مورد نظر را از بالا انتخاب کنید و روی یک استیکر ضربه بزنید تا در این چت برای فرد مقابل ارسال شود.

استفاده از بسته های استیکری در برنامه Signal

اگر از یک دستگاه اندرویدی استفاده می کنید، به مکالمه مورد نظر بروید و روی دکمه استیکر که در سمت چپ جعبه متنی قرار دارد، ضربه بزنید.

در اینجا، دکمه استیکرها را انتخاب نمایید و روی دکمه “+” ضربه بزنید تا بتوانید یک بسته استیکر جدید اضافه کنید.

استفاده از بسته های استیکری در برنامه Signal

اکنون، روی دکمه بارگیری در کنار بسته استیکر مورد نظر ضربه بزنید.

استفاده از بسته های استیکری در برنامه Signal

پس از نصب بسته استیکر، می توانید از قسمت پایین استیکرها، بین بسته های استیکر جابه جا شوید. برای ارسال یک استیکر در این چت، روی استیکر دلخواه ضربه بزنید.

نحوه بارگیری استیکرهای شخص ثالث برای برنامه سیگنال

خوشبختانه، شما محدود به استفاده از بسته های استیکر داخلی برنامه سیگنال نیستید. بسته های استیکر متنوعی را می توانید از منابع شخص ثالث (از جمله استیکرهای متحرک) وارد این برنامه کنید.

Signal Stickers دایرکتوری غیر رسمی بسته های استیکر سیگنال است و دارای بیش از ۲۴۰۰ بسته استیکر می باشد. برای شروع، وب سایت Signal Stickers را از طریق یک مرورگری در گوشی آیفون و یا یک دستگاه هوشمند اندروید باز کنید. سپس، بسته استیکر مورد نظر خود را جستجو کنید یا یک مورد را از صفحه اصلی انتخاب نمایید.

مرتبط : نحوه تنظیم برنامه سیگنال به عنوان برنامه پیام کوتاه پیش فرض گوشی اندرویدی

از صفحه این بسته استیکر، می توانید تمام استیکرهای موجود در بسته را کاوش کنید. روی دکمه ” Add to Signal ” ضربه بزنید.

این گزینه صفحه وارد کردن بسته استیکر برنامه سیگنال را باز می کند. در اینجا، روی دکمه “Install” در قسمت پایین صفحه ضربه بزنید.

بسته استیکر اکنون به برنامه سیگنال دستگاه شما اضافه می شود. اگر از گوشی آیفون استفاده می کنید، بسته استیکر جدید را در بالای قسمت استیکرها پیدا خواهید کرد. این بسته استیکر را انتخاب کنید و روی یک استیکر دلخواه ضربه بزنید تا در چت مورد نظر ارسال شود.

اگر از تلفن هوشمند اندروید استفاده می کنید، بسته استیکر جدید را در پایین قسمت استیکرها مشاهده خواهید کرد. بسته استیکر دلخواه را انتخاب کنید و روی استیکر مورد نظر ضربه بزنید تا در چت شما ارسال شود.

از گوشی آیفون استفاده می کنید؟ با استفاده از استیکرهای Memoji از استیکرهای سرگرم کننده استفاده نمایید!

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید