Google Meet یک سرویس کنفرانس ویدیویی محبوب است که در هر مورد، از جلسات مهم کاری گرفته تا معاشرت با دوستان، مورد استفاده قرار می گیرد. پس زمینه های مجازی یک ویژگی سرگرم کننده و مفید محسوب می شوند. ما در این مقاله چگونگی استفاده از پس زمینه های مجازیGoogle Meet را نشان خواهیم داد تا در تماس ویدیویی بعدی خود از آنها استفاده کنید.

پس زمینه های مجازی یکی از ویژگی های محبوب درZoom  است، اما برنامه Google Meet نیز از این ویژگی برخوردار است. در زمان نوشتن این مقاله، این ویژگی فقط محدود به نسخه Google Meet قابل استفاده در وب بوده است. می توانید از بین تصاویر پس زمینه مختلفی که از قبل بارگیری شده اند، یک مورد را انتخاب کنید یا تصویر مورد نظر خود را بارگذاری کنید.

مرتبط: نحوه قرار دادن Google Drawing در Google Docs

برای شروع، باید در یک جلسه Google Meet در یک مرورگر وب، مانند Chrome حضور پیدا کنید. می توانید در یک جلسه شرکت کنید یا اینکه خودتان یک جلسه را آغاز کنید.

تصاویر پس زمینه مجازی

سپس روی نماد منوی سه نقطه ای در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.

گزینه “Change Background” را از منو انتخاب کنید.

تصاویر پس زمینه مجازی

منوی تصاویر پس زمینه، از سمت راست صفحه نمایش بیرون می آید. گزینه هایی برای تار کردن تصاویر پس زمینهreal-life  وجود دارند که در بالای لیست قرار گرفته اند.

در زیر این گزینه ها تصاویر پس زمینه مجازی از پیش بارگیری شده، قرار گرفته اند. برای استفاده از این تصاویر، روی یکی از آنها کلیک کنید.

برای استفاده از تصاویر خود، روی دکمه “+” کلیک کنید.

تصاویر پس زمینه مجازی

یک پنجره مدیر فایل باز می شود که با استفاده از این پنجره می توانید تصویر مورد نظر را که در رایانه شما قرار دارد، پیدا کنید. توصیه می کنیم از تصاویری با فرمت JPG یا PNG با وضوح ۱۹۲۰×۱۰۸۰  پیکسل استفاده کنید.

اکنون این تصویر به عنوان تصویر پس زمینه نمایش داده می شود! برای خارج شدن از منوی Backgrounds، روی “X” در گوشه بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید.

تصاویر پس زمینه مجازی

همه مراحل لازم انجام شده است! از این ابزارها برای تنوع دادن به جلسات کاری یا گپ های دوستانه خود استفاده کنید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید