اگر شما جزء افرادی هستید که با تلفن خود در اکثر اوقات به گفت و گو و تماس تلفنی با دیگران می پردازید، احتمالا در حافظه گوشی تان شماره های زیادی به عنوان مخاطب ذخیره شده است، یکی از مشکلاتی که معمولا برای کاربران پیش می آید، مدیریت انبوهی از شماره های تلفن ذخیره شده و حذف مخاطبین تکراری است که ساماندهی این تعداد از مخاطبین به صورت دستی کاری زمانبر و وقت گیر می باشد.

آموزش حذف مخاطبین تکراری در اندروید

یکی از مشکلات ممکن در مخاطبین، بوجود آمدن شماره های تلفن تکراری است. این مشکل ممکن است بدلایل مختلف بوجود بیاید. در این صورت شماره های زیادی را خواهید دید که تکراری هستند و چندین مخاطب با یک نام و یک شماره ذخیره شده است. ممکن است چنین اتفاقی شماره را کلافه کند و حذف شماره های تکراری برای شما کاری سخت و خسته کننده باشد.

بنابراین در صورتی که با مشکل بوجود آمدن مخاطبین تکراری در گوشی موبایل خود روبرو هستید، امروز در این مقاله از سری مقالات مجله نمایندگی دل با ما همراه باشید.

حذف مخاطبین تکراری

ادغام و یا حذف مخاطبین تکراری از تلفن همراه

این روش بسیار ساده است، تنها با نصب یک برنامه کاربردی اندروید، تمام کار ها به صورت اتوماتیک صورت می گیرد که به شما اجازه می‌دهد تمام مخاطب های تکراری را که دارای جزئیات مشابه هستند، حذف کنید. پس با انجام مراحل ساده زیر آموزش حذف مخاطبین تکراری را دنبال کنید.

نرم افزار حذف مخاطبین تکراری

مرحله ۱ : قبل از هر چیزی ابتدا از طریق لینک زیر نرم افزار Cleaner – Merge Duplicate Contacts را بر روی تلفن خود دانلود و نصب نمایید.

دانلود Cleaner – Merge Duplicate

نرم افزار حذف مخاطبین تکراری برای اندروید

مرحله ۲ : پس از دانلود و نصب برنامه را اجرا کنید، در این صورت برنامه تلفن شما را اسکن خواهد کرد و تمام مخاطبین دستگاه شما را لیست می کند.

مرحله ۳ : حالا تمام مخاطبین خود را خواهید دید که کپی های تکراری روی دستگاه شما دارند.

مرحله ۴ : حالا کافیست بر روی گزینه merge کلیک کنید تا کل مخاطب هایی که جزییات مانند هم دارند با یکدیگر ادغام شده و تنها به ازای چند کپی یکسان فقط یکی باقی بماند.

انجام شد! تمام مخاطبین تکراری شما به راحتی و با انجام چند مرحله ساده حذف خواهد شد، و تنها از هر شماره یک مخاطب خواهید داشت حالا وقت آن است تا با دوستان و آشنایان تماس بگیرید و از حال آن ها باخبر شوید! یا اینکه به کار های اداری خود سروسامان دهید.

[wp-svg-icons icon=”bubbles-2″ wrap=”i”] در صورتیکه سوال و ابهامی درباره مقاله آموزش حذف مخاطبین تکراری دارید، از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید