یادتان هست که یک زمانی مایکروسافت علاقه زیادی به افزودن ویژگی های سه بعدی (۳D) به ویندوز ۱۰ داشت؟ این ویژگی های فراوان سه بعدی شامل Paint 3D و جلوه های سه بعدی موجود در برنامه Photos نیز می شد. پوشه “۳D Objects”، ویژگی های مصنوعی مربوط به آن روزها را شامی می شود و مایکروسافت سرانجام تصمیم گرفته است که از شر آن خلاص شود.

هر زمان که File Explorer را در ویندوز ۱۰ باز می کنید، پوشه ۳D Objects در جلو و مرکز آن قرار دارد. اما چند نفر از این پوشه استفاده می کنند؟ تقریباً می توان گفت که هیچ کسی از آن استفاده نمی کند. به همین دلیل ما این ویژگی را در لیست یکی از ویژگی های فراوان بی فایده ای که مایکروسافت باید از ویندوز ۱۰ حذف کند، ذکر کرده ایم.

سر انجام مایکروسافت در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۱، اعلام کرد که پوشه۳D Objects  از File Explorer حذف خواهد شد. این تغییر بخشی از نسخه Insider به روزرسانی ۲۱H2 ویندوز ۱۰ است که انتظار داریم در زمستان ۲۰۲۱ منتشر شود.

3D Objects

مرتبط: همه ویژگی های بی فایده ویندوز ۱۰ که باید مایکروسافت آن ها را حذف کند

پوشه ۳D Objects به لحاظ فنی حذف نمی شود، در واقع فقط پنهان می شود. هنوز می توانید این پوشه را در پوشه حساب کاربری خود پیدا کنید. به عبارت دیگر، اگر نام کاربری شما Chris باشد، این پوشه را در C: \ Users \ Chris \ 3D Objects پیدا خواهید کرد.

با این وجود، این پوشه از موقعیت رده اول خود در میان همه پوشه های مهم دیگری که با هر بار راه اندازی File Explorer مشاهده می کنید، حذف می شود. اگر تا به حال هیچ وقت پوشه ۳D Objects را باز نکرده اید، این پوشه فقط یک پوشه پنهان و خالی است که دیگر مجبور به دیدن آن نخواهید بود.

آیا می خواهید قبل از انتشار به روزرسانی اواخر سال ۲۰۲۱ ویندوز، از شر پوشه ۳D Objects خلاص شوید؟ در اینجا نحوه پنهان کردن پوشه ۳D Objects از طریق “This PC” موجود در File Explorer وجود دارد. می توانید پوشه های دیگر را نیز از نمای This PC پنهان کنید.

مرتبط: نحوه حذف “۳D Objects” از This PC ویندوز ۱۰

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید