ایرپادهای اپل گاهی می‌تواند بعد از یک سال استفاده ممکن است به درستی کار نکنند. اگر به این مشکل برخورد کردید یا از ایرپادهای دست دوم استفاده می کنید، بهترین راه‌حل این است که از ریست ایرپادهای آیفون استفاده کنید. این روش باعث می‌شود ایرپادها مثل روز اول کار کنند.

مرتبط : حل مشکلات رایج ایرپادها

قطع اتصال ایرپادهای آیفون جفت شده

اگرچه قطع اتصال ایرپادهای جفت شده از آیفون یا آی پد برای ریست کردن هدفون ها ضروری نیست، اما اپل این کار را برای حذف آن‌ها از حساب شما توصیه می‌کند.

همچنین می‌توانید اتصال ایرپادها را از تلفن‌های هوشمند، کامپیوترهای شخصی و وسایل دیگر هم قطع کنید تا مطمئن شوید که earbud ‌ها به درستی عمل می‌کنند. این دستورالعمل‌ها در درجه اول برای کاربران آیفون و آی‌پد هستند، اما می‌توانند برای هر سخت‌افزار دیگر مورد نظرتون هم استفاده شوند.

نکته: اگر می‌خواهید ایرپادهای دست‌دوم بخرید و آن‌ها را به وسایل خود متصل نکرده‌اید، می‌توانید از فرآیند قطع اتصال ایرپادهای جفت شده صرف‌نظر کرده و به بخش بعدی بروید.

در ابتدا به بخش تنظیمات بلوتوث یا تبلت خود بروید. سپس با باز کردن “تنظیمات” و انتخاب گزینه “بلوتوث”  به منو زیر بروید.

ایرپادها را از فهرست دستگاه های جفت شده پیدا کرده و روی آیکون اطلاعات”i”  در کنار اسم هدفون ضربه بزنید.

ریست ایرپادهای آیفون

حالا گزینه ” Forget this device” را انتخاب کنید تا اتصال ایرپاد متوقف شود.

ریست ایرپادهای آیفون

اتصال ایرپادها از آی‌پد یا آیفون را می توان بدون توجه به اینکه هدفون‌ها در حال حاضر متصل هستند یا خیر، قطع کرد.

ریست ایرپادهای آیفون

حالا زمان آن رسیده که ایرپادها را ریست کنید. قبل از اینکه ریست کردن را شروع کنید، هر دو ایرپادها را داخل کیس شارژ قرار داده و در آن را حداقل ۳۰ ثانیه بسته نگه دارید.

airpod

سپس، در کیس را باز کرده و پشت دستگاه دکمه تنظیم را پیدا کنید.

دکمه را فشار دهید و آن را تا زمانی که نور نشان دهنده وضعیت چشمک زده و سپس به طور مداوم سفید شود، نگه دارید. این فرآیند حدود ۲۰ ثانیه طول میکشد.

airpod

جفت کردن مجدد ایرپادها

در نهایت، ایرپادها را به آیفون یا آی‌پدتان وصل کنید. به دلیل وجود تراشه های H1  یا  W1  با باز شدن در کیس نزدیک به یکی از دستگاه‌های اپل، یک منو پاپ آپ به طور خودکار نمایش داده می شود.

روی “اتصال (Connect)”  ضربه بزنید تا ایرپادها جفت شوند.

airpod

برای جفت کردن هدفون به یک گوشی هوشمند یا ویندوز یک PC، در کیس آن را باز کرده و سپس دکمه تنظیمات ایرپاد را تا زمانی که نور وضعیت شروع به چشمک زدن کند فشار دهید. به منوی بلوتوث دستگاه موردنظرتان رفته و آن را بهearbuds  متصل کنید.

استفاده از ایرپادها بسیار آسان است و فرآیند ریست کردن آن‌ها هم به همان سادگی است. پاک کردنearbud ‌ها ممکن است چند دقیقه طول بکشد، اما همین مساله بسیاری از مشکلاتی که هدفون های بی‌سیم دارند را حل می کند.

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید