انتخابگر صفحه نمادین گوگل از زمانی که موتور جستجو برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ راه اندازی شد، یکی از ویژگی های اصلی بوده است. اما اکنون، از بین می رود، زیرا این شرکت در حال پیاده سازی یک ویژگی جدید اسکرول در نتایج جستجوی گوگل است تا نتایج بیشتری را نمایش دهد.

تلفن های ما برای مدت طولانی در نتایج جستجوی گوگل در حالت بی نهایت پیمایش می کردند، اما در وب، ما در عوض یک صفحه انتخابگر در پایین داشتیم. اکنون به طور کامل حذف می شود – اگر به انتهای نتایج جستجوی Google خود برسید، به زودی نماد بارگیری را مشاهده خواهید کرد و آنچه که قرار است صفحه بعدی باشد در زیر نشان داده می شود. بنابراین اکنون، اگر نتوانستید آنچه را که به دنبال آن هستید در نتایج چند صفحه اول بیابید، فقط باید به پایین پیمایش کنید تا زمانی که آن را پیدا کنید به جای اینکه مجبور باشید چندین صفحه از نتایج را جستجو کنید.

خداحافظی با شکل نوستالژیک Gooooooooooogle

در حالی که پیمایش بی‌نهایت از نقطه نظر UX منطقی‌ تر است، اما همچنان یک عنصر نوستالژیک برای دیدن انتخابگر صفحه «Gooooooooooogle» در پایین و کلیک کردن بر روی یکی از حروف o برای رسیدن به صفحه مورد نظر وجود داشت. اما این تغییر احتمالاً برای بهتر شدن است، با دیدن اینکه چگونه جایگزینی برای بارگیری دستی صفحات نتایج یک به یک بود.

این تغییر هنوز به پایان نرسیده است، اما قبل از اینکه برای همه باشد، باید یک مسئله زمان باشد.

منبع: Search Engine Land

سایر مقالات ما را در مجله کندل بخوانید

برای خرید محصولات دل کلیک کنید

کندل، عرضه کننده محصولات دل در ایران

برای اطلاع از قیمت لپ تاپ دل کلیک کنید

مانیتور دل | تبلت دل | لوازم جانبی دل

فروش و خدمات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید