روش های مختلفی برای یافتن ویدئوهای مورد نظر در YouTube وجود دارد. می توانید عناوین ویدئوها را جستجو کنید، ویدئوهای یوتیوب را بر اساس کانال آن ها پیدا کنید و یا حتی این ویدئوها را براساس طول ویدئو و تاریخ انتشار آن ها فیلتر نمایید. اما آیا می دانید که امکان جستجوی ویدئوهای YouTube با استفاده از هشتگ نیز وجود دارد؟

هشتگها در YouTube به اندازه ای که در پلتفرم هایی مانند توییتر و اینستاگرام مهم هستند، با اهمیت نمی باشند. در ویدیوهایی که شامل هشتگ هستند، این هشتگها در بالای عنوان ویدیو نمایش داده می شوند. هشتگها در وب سایت YouTube و برنامه های تلفن همراه قابل مشاهده هستند.

هشتگ

hashtag نمایش داده شده در یک ویدیوی YouTube

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید ویدئوهای یوتیوب را با هشتگهای آن ها پیدا کنید. متداول ترین روش این است که به سادگی با انتخاب یک هشتگ از ویدیویی که مشاهده می کنید، استفاده نمایید. فقط کافیست روی هشتگ بالای عنوان ضربه بزنید و یا اینکه روی آن کلیک کنید.

هشتگ

 

برای مشاهده سایر ویدئوهای منتشر شده با این هشتگ، به یک صفحه اختصاصی هدایت می شوید. این صفحه نشان می دهد که چه تعداد ویدئو شامل این هشتگ است و چه تعداد کانال از آن استفاده می کنند.

 

هشتگ

 

همچنین می توانید به راحتی هشتگ مورد نظر را در کادر جستجوی YouTube وارد کنید. البته این روش بهترین روش برای جستجو ویدئوها نمی باشد، زیرا علاوه بر ویدئوهایی که از این هشتگ استفاده می کنند، نتایج مربوط به هشتگ نیز نمایش داده می شود.

 

 

 

هشتگ

 

 

اگر می خواهید خیلی دقیق و جزئی از هشتگها مطلع شوید و در بین آن ها جستجو کنید، می توانید www.youtube.com/hashtag/  را با هر هشتگی که می خواهید مشاهده کنید، ضمیمه کنید. این روش فقط در صورتی کار می کند که از وب سایت YouTube در یک مرورگر وب و نه در برنامه تلفن همراه یک دستگاه اندرویدی، گوشی آیفون یا تبلت آیپد، بازدید کنید.

 

 

 

 

youtube

 

با این کار مستقیماً به صفحه این هشتگ می روید (مانند این صفحه).

 

youtube

صفحات نمایش داده شده به ترتیب زمان انتشار مرتب نشده اند. YouTube به طور خودکار “بهترین” ویدئوها را در بالا نمایش می دهد.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، هشتگها بهترین روش برای یافتن ویدئوها در YouTube نیستند، اما در صورت تمایل، می توانید از آن ها برای یافتن ویدئوهای یوتیوب مورد نظر استفاده کنید.

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید