Microsoft Outlook 365 در پاییز سال ۲۰۲۰ به روزرسانی خوبی برای سیستم مک دریافت کرده است. در میان ظاهر پیشرفته تر، ویژگی های جدید و بهبود یافته ای نیز به چشم می خورد. با توجه به همه موارد موجود در به روز رسانی که از یک نوار ابزار قابل تنظیم و قابلیت بهتر برای جستجو تا توانایی به تعویق انداختن ایمیل ها شامل می شود، بهتر است نگاهی بیاندازیم به تازه های Outlook 365 در به روزرسانی پاییز ۲۰۲۰ سیستم مک که به تازگی در دسترس قرار گرفته است.

مرتبط : خروجی گرفتن و وارد کردن فرستنده های ایمن و مسدود شده Outlook

برنامه Outlook جدید را امتحان کنید

اگر به روزرسانی پاییز ۲۰۲۰ ماکروسافت Outlook (نسخه ۱۶.۴۲ (۲۰۱۰۱۱۰۲) یا بالاتر از این) را نصب کرده باشید، می توانید به راحتی ظاهر جدید این برنامه را ببینید. در گوشه سمت راست و بالای پنجره این برنامه، کنار کادر “Search”، ضامن گزینه “New Outlook” را فعال کنید.

با کلیک بر روی گزینه “Switch to New Outlook”، تأیید کنید که می خواهید شکل جدید این برنامه ظاهر شود.

پس از اینکه این گزینه را فعال کردید، باز هم می توانید به نسخه قبلی باز گردید. تنها کافیست گزینه “New Outlook” را غیرفعال کنید و تأیید کنید که می خواهید به ظاهر قبلی برنامه برگردید.

اگر در اینجا گزینه فعال سازی را مشاهده نمی کنید، باید برنامه Outlook را در سیستم مک خود با کلیک بر روی مسیر Help > Check For Updates از نوار منو به روز رسانی کنید. دکمه “Check for Updates” را انتخاب کنید.

مرتبط : نحوه درج اطلاعات مخاطبان Outlook در ورد

نوار ابزار خود را سفارشی کنید

فقط دکمه هایی که به آن ها نیاز دارید را در نوار ابزار برنامه ماکروسافت Outlook قرار دهید. بر روی “See More Items” (آیکون سه نقطه ای) در نوار ابزار کلیک کنید و گزینه “Customize Toolbar” را انتخاب کنید.

برای افزودن این موارد، دکمه ها را از پایین به بالا بکشید و برای خارج کردن آیتم های مورد نظر از نوار ابزار، این دکمه ها را از بالا به پایین بکشید. پس از اتمام، بر روی گزینه “Done” کلیک کنید.

مرتبط : بهترین روش ایجاد جلسه از طریق ایمیل در برنامه Outlook

از جستجوی پیشرفته لذت ببرید

اگر می خواهید ایمیل های دریافتی از افراد خاصی را جستجو کنید یا هدف شما یافتن ایمیل هایی است که در روزهای خاصی آنها را دریافت می کنید، جستجوی پیشرفته برنامه Outlook در این مورد به کمک شما می آید. اکنون با استفاده از ویژگی Microsoft Search، نتایج جستجو و پیشنهادات بهتری دریافت می نمایید.

برای یافتن موردی که به آن نیاز دارید، روی کادر “Search” کلیک کنید. در اینجا می بینید که هنوز هم امکان استفاده از فیلترها وجود دارد و می توانید یک صندوق پستی (mailbox) یا پوشه مورد نظر را انتخاب کنید.

مرتبط : بهترین روش ویرایش ایمیل های دریافت شده در Microsoft Outlook

گروه های برنامه Office 365 را مشاهده کنید

وقتی ازMail  یا Calendar در برنامه ماکروسافت Outlook استفاده می کنید، می توانید تمام Office 365 Groups خود را در نوار کناری مشاهده کنید. برای گسترش لیست و انتخاب لیست موردنظر، فقط کافیست روی گزینه “Groups” کلیک کنید. یک بار دیگر روی همین گزینه کلیک کنید تا مجدداً گروه ها بسته شوند.

مرتبط : نحوه ارسال ایمیل با آدرس متفاوت در Outlook

پاسخ دادن یا ارسال ایمیل ها در یک پنجره یکسان

اگر از گزینه هایReply ، Reply All یا Forward برای یک ایمیل استفاده می کنید، می توانید به جای باز کردن یک پنجره جدید در همان پنجره به پیام خود موردی را اضافه نمایید. این مورد بدون احتیاج به باز کرد یک پنجره جدیدCompose  (نوشتن ایمیل)، همه چیز را مرتب نگه می دارد.

تازه های Outlook 365

مرتبط : نحوه ایجاد و استفاده از قالب ایمیل در برنامه Microsoft Outlook

گفتگوها (conversation) را نادیده بگیرید

آیا می خواهید از شر ایمیل هایی خلاص شوید که پیام ارسالی از طریق این ایمیل از یک طرف یک فرد یکسان ارسال شده است؟ تنها با یک کلیک می توانید این مکالمات را نادیده بگیرید. در قسمت نوار ابزار، منوی Message یا منوی میانبرMessage ، گزینه “Ignore Conversation” را انتخاب نمایید. ایمیل هایی که دریافت کرده اید یا بعداً برای شما ارسال می شوند، به طور خودکار حذف خواهند شد.

تازه های Outlook 365

نکته: اگر در اینجا دکمه “Ignore Conversation” را مشاهده نمی کنید، برای افزودن این دکمه، از مراحل “نوار ابزار خود را سفارشی کنید” استفاده بنمایید.

به تعویق انداختن ایمیل ها

گاها در بعضی از روزها تعداد بیشماری ایمیل دریافت می کنید و نوتیفیکیشن های Outlook بیش از حد به شما نشان داده می شوند. در این شرایط امکان به تعویق انداختن ایمیل ها وجود دارد!

یک ایمیل را انتخاب کنید و سپس در بالای این پنجره، روی گزینه “Snooze” در نوار ابزار کلیک کنید. یک چارچوب زمانی انتخاب کرده و سپس این ایمیل را در زمان مشخص شده به صورت یک پیام خوانده نشده در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

تازه های Outlook 365

اگر دکمه “Snooze” را نمی بینید، برای اضافه کردن آن از مراحل قسمت “نوار ابزار خود را سفارشی کنید” که در بالا به آن اشاره نمودیم، استفاده کنید.

دریافت نماهای جدید برای رویدادهای ثبت شده در این برنامه

با برنامه به روز شدهOutlook  در سیستم مک، دو نمای جدید برای برنامه ریزی خود در Mail و Calendar دریافت می کنید.

در قسمت Mail، گزینه “My Day” را مشاهده می کنید که لیست دستور کار شما برای روز جاری را نشان می دهد. تنها لازم است که بر روی دکمه “Task Pane” یا مسیر  View > Task Pane از نوار منو کلیک کنید.

تازه های Outlook 365

در قسمتCalendar ، امکان استفاده از نمای تقویم سه روزه فشرده فراهم شده است. روی کادر کشویی در قسمت بالا کلیک کنید و گزینه “Three Day” را انتخاب کنید.

تازه های Outlook 365

به روزرسانی های گوناگون برنامه Outlook

همراه با به روزرسانی های عمده در قسمتMail  و چند موردی که در بالا برای قسمتCalendar  ذکر شده است، چند مورد دیگر نیز از ارتقاهای ایجاد شده در قسمت Calendar برنامه Outlook وجود دارد.

  • Meeting Insights: برنامه Outlook ایمیل ها و فایل هایی را که ممکن است برای رویدادهای آینده در برنامه خود نیاز داشته باشید را به شما پیشنهاد می دهد.
  • Improved Event Scheduling: پیشرفت های ایجاد شده در این به روز رسانی به شما کمک می کنند تا رویدادهایCalendar را با کارایی بیشتری ایجاد کنید. از بلوک های زمانی استفاده کنید، جزئیات را اضافه نمایید و در دسترس بودن شرکت کنندگان این رویداد را در یک پنجره مجزا مشاهده کنید.
  • Enhanced Event Responding: با استفاده از این به روز رسانی برای پاسخ دادن به دعوت یک رویداد، می توانید در همان قسمت بمانید. می توانید بدون ترک کردن این دعوت، آن را بپذیرید، رد کنید یا زمان جدیدی را برای این دعوت پیشنهاد دهید.

Working Elsewhere Status: به جای کلمهBusy  یا Free، می توانید از عنوان کار Working Elsewhere برای نشان دادن وضعیت خود استفاده کنید.

همراه با ظاهر بسیار بهتر، برنامه Outlook 365 دریافت شده برای سیستم مک، ویژگی های فوق العاده ای را ارائه می دهد. اگر این برنامه را امتحان کردید و ایده ای برای ارتقای آن دارید، از نوار منو روی Help > Suggest a Feature کلیک کنید تا پیشنهاد خود را با ماکروسافت به اشتراک بگذارید.

مرتبط : آموزش افزودن رنگ یا تصویر به پس زمینه ایمیل در Outlook

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، نمایندگی دل ایران|

نمایندگی دل ایران

نمایندگی دل ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید