به روز رسانی برنامه های اندرویدی توسط گوگل، از جمله برنامه Play Store، خیلی متداول است. تغییری که در اوایل سال ۲۰۲۱ توسط گوگل روی این برنامه انجام شده است، بسیاری از آیتم های منوی این برنامه را که خیلی کاربردی هم هستند، در قسمت های دور از دسترس قرار داده است. ما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که این آیتم ها را در چه قسمتی پیدا کنید.

در آوریل ۲۰۲۱، گوگل شروع به طراحی مجدد جزئی در برنامه Play Store دستگاه های اندرویدی کرده است. مشابه سایر برنامه های گوگل، منوی اصلی از دکمه سه خطی یا منوی “همبرگری” که قبلا در گوشه بالا سمت چپ قرار داشت، به آیکون پروفایل کاربری واقع در نوار جستجو منتقل شده است.

مرتبط: آشنایی با Google Store

در حالی که این یک تغییر بصری کوچک، فقط به سادگی حذف یک آیکون است، اما تفاوت بسیار بزرگی در نحوه کار با این برنامه ایجاد می کند. حالا باید یاد بگیرید که برای بررسی به روزرسانی برنامه، دیدن کتابخانه و دسترسی به منوی تنظیمات، به مکان دیگری بروید.

هنگامی که رابط کاربری جدید این برنامه روی دستگاه شما قرار گیرد، متوجه می شوید که آیکون منوی همبرگری قدیمی (سه خط افقی) کمرنگ شده است. با ضربه زدن روی آن، پیامی که در زیر مشاهده می شود ظاهر می شود و به شما یادآوری می کند تا روی آیکون پروفایل خود ضربه بزنید. پس از ظاهر شدن این پیام، منوی کشویی قدیمی حذف خواهد شد.

Play Store

از این پس، برای دسترسی به منو در برنامه Play Store در دستگاه های اندرویدی، باید روی آیکون پروفایل خود در سمت راست نوار جستجو ضربه بزنید.

مرتبط: آموزش افزودن چند حساب کاربری گوگل در یک دستگاه اندرویدی

Play Store

با این کار منوی اسن برنامه با تمام گزینه هایی که قبلا مشاهده می کردید، باز می شود. این منو شامل “My Apps & Games”، Library”، “Payments & Subscriptions“، “Settings”، اطلاعات Play Points شما و موارد دیگر است.

Play Store گوگل

اگر از منو رنامه Play Store زیاد استفاده می کنید، احتمالاً به مکان قدیمی این منو عادت دارید و باید عادت خود را تغییر دهید. اگرچه این تغییر چندان بزرگ نیست، اما ایجاد عادت برای مکان جدید آن کار شما را راحت تر می کند.

مرتبط: نحوه نصب App Store های شخص ثالث در گوشی های اندرویدی

howtogeek

|برای مطالعه سایر مقالات ما به مجله کندل مراجعه نمایید|

|برای خرید محصولات دل کلیک کنید|

|برای تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید|

|کندل ، عرضه کننده محصولات دل در ایران|

فروش و خدمات محصولات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید